Мистецтво читати: в Києві проходить VII Книжковий Арсенал

У ці дні в Києві проходить VII Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал», на якому свої новинки представляють понад 150 видавництв. Авторські презентації, тематичні майстер-класи, автограф-сесії, перфоманси, лекції та дискусії – лише мала частина великої програми фестивалю, розрахованої на 5 днів.

Традиційно «Книжковий Арсенал» об'єднує літературу і мистецтво. Крім книжкових новинок, гості фестивалю мають можливість познайомитися з візуальними проектами і виставками, а також музичними роботами в жанрі сучасної електронної музики.

На відкритті фестивалю серед інших почесних гостей були присутні міністр культури України Євген Нищук, а також міністр освіти і науки Лілія Гриневич, яка привітала всіх присутніх і зазначила, що українська книга з року в рік розквітає – це особливо добре помітно завдяки «Книжковому Арсеналу». У свою чергу Євген Нищук висловив упевненість в тому, що у держави і нації, які читають, – велике майбутнє.

По завершенню офіційної частини учасників і гостей заходу привітав ексклюзивний партнер фестивалю – торгова марка «INKERMAN».

«Підтримка великих культурних проектів для нас є одним з пріоритетних напрямів, – розповів Генеральний директор «Торгового дому «Інкерман» Дмитро Гололобов. – Для нас важливо, що через підтримку таких проектів ми маємо можливість долучитися і стати частиною процесу розвитку української культури. Як відомо з історії, саме виноробство і мистецтво були ключовими маркерами розвитку суспільства. І донині, мабуть, складно знайти дві інші категорії, які б так тісно і органічно перепліталися між собою. Ось чому відродження культури споживання вина – важлива складова нашої місії. Вином, як і хорошою книгою, треба вміти насолоджуватися».   

Гості фестивалю погодилися з цією думкою: «Кожне вино – це немов подорож у світ нових відчуттів, – зазначила українська поетеса Євгенія Чуприна. – Я розумію людей, які полюють на нові вина, а так – і на нові відчуття».

VII Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» триватиме до 21 травня.

Gloss19 мая 2017, 18:21

В центре внимания

ЗакрытьСити-гайд Gloss.ua Получай самые интересные материалы первым!
  • facebook.com
  • vk.com
  • instagram.com
  • google.com
Комментарии
фыва

Новое на Gloss.ua

Да это же праздник какой-то! Полный гид по Дню Киева 2017

Да это же праздник какой-то! Полный гид по Дню Киева 2017

Нас ждут десятки событий - рассказываем о самых интересных фестивалях и мероприятиях
В Индию за 70 гривен: что делать на Кураж Night Market

В Индию за 70 гривен: что делать на Кураж Night Market

Индийский ночной базар с пестрыми прилавками, танцами, просмотром болливудских фильмов и другими аутентичными развлечениями
Беги, Одесса-мама: гид по ArcelorMittal Odesa Half Marathon 2017

Беги, Одесса-мама: гид по ArcelorMittal Odesa Half Marathon 2017

Чудесный повод приехать в Одессу всей семьей на уик-энд, в субботу понежиться на солнце и искупаться в море, а в воскресенье побегать
Охотники за пьяными водителями: что происходит на дорогах ночного города, пока вы спите

Охотники за пьяными водителями: что происходит на дорогах ночного города, пока вы спите

Рейдеры столичных дорог, ловцы пьяных водил - знакомьтесь, ребята из автоклуба PitBull