Подборка самых крутых шуток недели от Жени Яновича

Gloss4 июня 2015, 17:24   1030

Женя - душа компании и любимец женщин. Его выступления всегда сытые, довольные, ухоженные. Янович не умеет не завораживать. Хорошо смотрится и в роли депутата, и в роли непутёвого жениха, и даже в роли Чоткого пацы. Рекордсмен Украины по нелепым отмазкам и по продолжительности игры в «Мафию». Розмовляє державною мовою.

1.    Мало хто повірить, але в пацанській хаті є правила. Перше правило пацанської хати – всі повинні знати про пацанську хату. Друге правило пацанської хати – ніхто не курить в пацанській хаті. Кухня не вважається хатою.

2.    Багато хто з жінок каже, що ідеальний день їхнього життя – це день весілля. Для чоловіків же – це день, коли весілля окупилось.

3.    В ідеальний день жінці 100% мають подарувати 101 троянду. Але для них важливий навіть не сам факт подарунку, важливо, щоб про цей подарунок дізнались всі подружки. І заздрили. Нам же важливо, якщо ти і даруєш жінці 101 троянду, щоб про це не дізнались друзі, бо «Ты че, дебил?»

4.    Я не хочу, щоб мій син був схожий на мене. Я не хочу, щоб йому дзвонили о 3 години ночі і говорили: «Алло, шо ти?», я не хочу, щоб він дивився на двох негритянок і думав: «Хм, а почему бы и нет?». Я не хочу, щоб йому казали: «Гусь, ты дебил!».

5.    Посуд в моїй квартирі, як маршрутка. Поки повна раковина не набереться – я її не мию.

6.    Знаєте чому всі жінки допитуються, коли ми їм нарешті зробимо пропозицію? Бо вони бояться, що ми зробимо це несподівано. А в цей момент вони можуть бути не в тому платті, не так нафарбовані, і найстрашніше – з непомитою головою!

7.    Я не розумію дівчат, які викладають в інстаграм фото тортика з підписом «Приготовила для своего любимого» І хештеги: #love#like#cool#pretty . Ми ж не викладаємо в інстаграм фото з кульком і підписом «Выношу мусор для своей любимой» І хештеги: #love#like#cool#pretty#вонь#ялюблюмусор

8.    У дівчат не існує такої категорії, як «знайомі» Всі їхні знайомі діляться на дві категорії: подружки и сучки. При чому протягом дня вони можуть мігрувати з однієї категорії в іншу.


Мамахохотала-шоу выходит на НЛО TV по субботам в 21:00.

Больше шуток от Жени Яновича на его первом сольном концерте 15-го июня.

 

Gloss.ua теперь и в Telegram: подписывайся на канал @glossua и читай только о самом интересном, чтобы ничего не пропустить.

Подписывайся на нас в социальных сетях и будь в курсе последних новостей из жизни города: Facebook, Google+, Twitter.

В центре внимания

ЗакрытьСити-гайд Gloss.ua Получай самые интересные материалы первым!
  • facebook.com
  • vk.com
  • instagram.com
  • google.com
Комментарии
не проспи октябрь

Новое на Gloss.ua