Голосуйте за "Кращу партію" в усіх кінотеатрах країни!

1 вересня 2015 була створена «Краща партія». Головний принцип цієї партії - любов і докладання зусиль заради змін на краще. Наприклад, Василь Вірастюк вперше за 20 років зголив бороду заради мистецтва!Сергій Комаровський - поставив вічні цінності вище статусу і багатства. Прекрасна Вікторія Булітко - пожертвувала всім заради чесної взаємної любові.Спонсор «Кращої партії» - компанія «Це цікаво продакшн».На початку 2016 року у вас є шанс проголосувати за «Кращу партію» у всіх кінотеатрах України.

«Це цікаво продакшн» працює над зйомками фільму «Краща партія»

 

1 вересня 2015 року компанія «Це цікаво продакшн» розпочала роботу над зйомками своєї дебютної стрічки – повнометражної романтичної комедії «Кращапартія».

Основний пласт акторів був зібраний за рахунок кастингу, але не обійшлося й без зірок: у фільмі задіяні Василь Вірастюк, Вікторія Булиткота Ганна Кузіна.

Незважаючи на назву, фільм "Краща Партія" не має нічого спільного з політикою. Це зворушлива історія особистісного росту молодого олігарха Алекса, для якого гроші були найвищою цінністю, допоки не втрутилася сила кохання.

Амбітний багатій Алекс  переселяється до провінційного готелю з метою вбити двох зайців: завоювати прихильність доньки й власника Іріті отримати право на розробку золотого родовища, яке розташоване поблизу готелю. Проте все виявилося набагато складніше, ніж думав Алекс: Іріт уже давно заручена з іншим, а про родовище знають ледь не всі. І тільки з допомогою кохання можна буде розплутати цей вузол.

Першим місцем зйомки обрали село, в якому розташований старовинний замок. Другим місцем зйомки стало невелике місто в Київській області, а третім – столиця. Наприкінці жовтня знімальний процес планують завершити.

Заради зйомок у цій стрічці Василь Вірастюк вдався до рішучого кроку: зголив бороду. До змін у зовнішності він поставився з гумором:

«Люди часом зустрічають мене на вулиці і кажуть: «Ой, а ви схожі на Василя Вірастюка – як дві краплі води!» (сміється – Авт.). Друзі навіть кажуть, що я помолодшав. Але я не звертаю на це особливої уваги, це нормально».

Про знімальний процес відомий український силач відгукується надзвичайно тепло:

«Команда зібралася молода і весела, хотілося б побільше таких!»

Бюджет фільму - 700 тисяч доларів. Спонсором виступив бізнесмен, ім'я якого поки що лишається у таємниці.

 

Прем'єра фільму планується на початок 2016 року.

Gloss23 октября 2015, 12:52

В центре внимания

ЗакрытьСити-гайд Gloss.ua Получай самые интересные материалы первым!
  • facebook.com
  • vk.com
  • instagram.com
  • google.com
Комментарии
дед

Новое на Gloss.ua

Кино – не говно: самые нестандартные фильмы декабря

Кино – не говно: самые нестандартные фильмы декабря

Альтернатива выносящей мозг попсе
Шевели мозгами: лучшие образовательные мероприятия декабря

Шевели мозгами: лучшие образовательные мероприятия декабря

Ученье – свет, а неученье – нелюбимая работа в офисе с 9 до 6. Учимся круто писать, работать с командой и общаться с налоговой
Любимое дело, воображаемая старость, красота, снег и музыка ноября от Кирилла Иванова (СПБЧ)

Любимое дело, воображаемая старость, красота, снег и музыка ноября от Кирилла Иванова (СПБЧ)

Интервью с лидером группы СПБЧ накануне киевского концерта
Киев для нищей интеллигенции или Гид по бесплатным событиям декабря

Киев для нищей интеллигенции или Гид по бесплатным событиям декабря

Как провести декабрь без гроша в кармане, читайте в нашей подборке