Google об’єднає операційні системи Android і Chrome

Інженери Google два роки працювали над інтеграцією операційних систем компанії, повідомляє WSJ, зараз проект просунувся досить далеко. Спільна ОС має бути представлена громадськості у 2017 році, але не виключено, що попередня версія продукту може бути показана вже в 2016 році.

Android – найпоширеніша ОС у світі, під її управлінням функціонує понад мільярд смартфонів та інших пристроїв, що випускаються десятками компаній. Chrome встановлюється в основному на ноутбуках. Це нішевий продукт, на який, за даними IDC, припадає менше 3% усіх проданих ПК.

Google не знав, яка з двох платформ буде успішною, і тому просував обидві. Ситуація активно обговорювалася всередині компанії, але зі зростанням популярності мобільних пристроїв і додатків домінування Android стало очевидним.
Chrome, як і Android, створена на базі ОС Linux, але відмінності між двома системами значні. Наприклад, на відміну від настільних ОС Android не відображає на екрані кілька працюючих вікон одночасно.

Google сподівається зробити платформу Android доступною максимальній кількості людей і поширити її на максимальну кількість пристроїв, включаючи не тільки смартфони та планшети, але також годинники, телевізори, інформаційні та розважальні системи для автомобілів.

Сторонні розробники додатків також прагнуть поширити свої продукти на різні пристрої без трудомістких модифікацій.
Скоріш за все, хромбуки (пристрої, оснащені ОС Chrome) отримають нову назву, яку поки не придумано. Назва Chrome збережеться для однойменного браузера, що працює як на ПК, так і на мобільних пристроях.

ИсточникGloss3 ноября 2015, 10:39

В центре внимания

ЗакрытьСити-гайд Gloss.ua Получай самые интересные материалы первым!
  • facebook.com
  • vk.com
  • instagram.com
  • google.com
Комментарии

Новое на Gloss.ua

Йога Плюс: йога там, где ты

Йога Плюс: йога там, где ты

Новое приложение "Йога Плюс" заменяет персонального преподавателя и предлагает множество разнообразных программ. Разбираемся, что к чему
Пирожковая Тетя Клара: всегда свежая выпечка со вкусом из твоего детства

Пирожковая Тетя Клара: всегда свежая выпечка со вкусом из твоего детства

Какими пирожками угощают, сколько брать с собой денег и почему сюда стоит зайти перекусить, читай в нашем обзоре
Руками трогать: ТОП-5 необычных музеев Киева

Руками трогать: ТОП-5 необычных музеев Киева

Но не все музеи скучные. Мы подготовили подборку самых интересных музеев Киева, которые полностью ломают стереотипы
Обзор кафе «Варенье»: почувствуй себя, как дома

Обзор кафе «Варенье»: почувствуй себя, как дома

Здесь тепло, уютно, наливают кофе свежей обжарки, натуральный чай и домашние лимонады. А что еще нужно, чтобы не сдаться в плен осенней депрессии?