Презентація програми “Світ на дотик”

В п’ятницю 13 листопада 2015 року, об 11:00 год. в приміщенні прес-центру інформаційної агенції Інтерфакс-Україна в Міжнародний день сліпих розпочнеться прес-конференція на тему «Презентація програми «Світ на дотик» Міжнародного благодійного фонду «Здоров’я майбутнього» та нових інноваційних можливостей для благодійної діяльності від проекту ”Helper”.

Віце-президент Міжнародного благодійного фонду «Здоров’я майбутнього» Ольга Якимович відкриє прес-конференцію присвячену до Міжнародного дня сліпих, де представить інформацію щодо діяльності Фонду, та ознайомить запрошених з програмою «Світ на дотик», направленою на забезпечення слабозорих та незрячих дітей цікавою сучасною літературою шрифтом Брайля.

Програма «Світ на дотик» Міжнародного благодійного фонду «Здоров’я майбутнього» передбачає створення серій книг шрифтом Брайля для слабозорих та сліпих дітей, які розділено на проекти:  Проект «Світ моїх казок» - залучає дітей з вадами зору до світу казок, Проект «Україна моя країна» -  розповідає на сторінках видання дітям про нашу країну, державні символи, про Конституцію держави, українську мову, народні  символи та інші різні національні цікавості, Проект «Англійська шрифтом Брайля» - забезпечить допомогу у вивченні англійської мови, Проект «Малюнок: від уявного до реального» - покликаний ознайомити діток з навколишнім світом шляхом обстеження малюнків руками, надати можливість особистої самореалізації через малювання, оволодіння певними уміннями і навичками.

Телеведуча, блогер, тренер по щастю - Світлана Вольнова підтримує Програму «Світ на дотик» Міжнародного благодійного фонду «Здоров’я майбутнього» та говорить: «Я поддерживаю этот проект  потому что считаю, что каждый здоровый человек просто обязан помогать тем, у кого есть проблемы со здоровьем. Среди людей незрячих есть много талантливых личностей, которые видят сердцем, видят душой и  ждут этих  знаний в книгах. Обращаюсь ко всем поддержать проект  «Свiт на дотик" и стать его активным участником.»

Директор ДСВ «Освита» Віктория Карасева розповість про досвід видавництва в сфері розроблення книжок шрифтом Брайля та надасть інформацію щодо сучасного стану видання літратури шрифтом Брайля на прикладі реалізації Програми «Світ на дотик».

Директор проекту ”Helper” Андрій Самольотов розкриє нові іноваційні можливості для благочинності на прикладі власного проекту та презентує умови та переваги участі та використання платформи ”Helper” для підтримки та консалтингу в суспільстві.

В завершення прес-конференції Ольга Якимович відзначить необхідність створення та значення літератури шрифтом Брайля у забезпеченні всебічного розвитку дітей з вадами зору та взагалі у вдосконаленні процесу виховання та навчання.

«Люди з обмеженими можливостями власним прикладом показують, що не дивлячись на обставини, людина може бути досвідченою, грамотною, займатись бізнесом, улюбленою справою, створювати колекції одягу, перемагати у спортивних змаганнях, приймати безпосередню участь у розвитку держави та суспільства»: - говорить Ольга Якимович.

Gloss12 ноября 2015, 15:49

В центре внимания

ЗакрытьСити-гайд Gloss.ua Получай самые интересные материалы первым!
  • facebook.com
  • vk.com
  • instagram.com
  • google.com
Комментарии
пумб

Новое на Gloss.ua

Как попрыгать на языке Тролля или Бюджетное путешествие по Норвегии

Как попрыгать на языке Тролля или Бюджетное путешествие по Норвегии

Одно из самых невероятных приключений в жизни
Карнавал, музыка и барахолка: Что делать на Дне Рождения Кураж Базара

Карнавал, музыка и барахолка: Что делать на Дне Рождения Кураж Базара

Их мероприятия уже обрели статус легендарных. А то, что будет твориться в эти выходные, просто невозможно пропустить!
Мистецький арсенал: Когда размер имеет значение

Мистецький арсенал: Когда размер имеет значение

Что представляет собой главная арт-платформа страны и почему туда стоит ходить на выставки, попробуем разобраться
Не все то кино, что Тарантино: в Киеве пройдет фестиваль Молодость 2016

Не все то кино, что Тарантино: в Киеве пройдет фестиваль Молодость 2016

Разбираемся, что организаторы приготовили для гурманов кино