В «Мультиплексі» пройшло нагородження переможців конкурсу кінопостерів Cinema Poster Awards (CPA)

12 грудня в «Мультиплексі» (ТЦ «Атмосфера») пройшло нагородження переможців конкурсу кінопостерів Cinema Poster Awards (CPA), який цього року ілюстраційна агенція ILL&MATES провела разом з мережею кінотеатрів «Мультиплекс». Цього ж дня відбулось відкриття виставки найкращих робіт, які увійшли до ShortList. Виставка триватиме до 22 грудня. Також з 17 по 22 грудня роботи можна буде побачити ще в одному з київських кінотеатрів “Мультиплекс”, який знаходиться в SkyMall.

“Мультиплекс” планує зробити виставку ShortList постерів у кінотеатрах міст України: Дніпропетровську, Херсоні, Миколаєві, Кривому Розі, Житомирі, Запоріжжі, Хмельницькому, Маріуполі, Рівному та Чернігові.

Цього року конкурсантам було запропоновано створити кінопостер до фільму «Зоряні війни: пробудження сили», прийом робіт тривав з 6 по 28 листопада. Оцінювали роботи зіркове журі з провідних представників сфери ілюстрації та графічного дизайну як України, так і світу. Склад журі: Сергій Мішакін, один з засновників студії дизайну 3Z.com.ua; Варвара Перекрест, дизайнер, ілюстратор, арт-директор в Docudays UA; Девід Фрост та Піт Хенсон, засновники агенства AllCity, Screen Awards 2015, Best Documentary Poster Man on Wire, клієнти агентства: Disney, Universal, HanWay, WarnerBrothers. Девід Деспау, незалежний ілюстратор та дизайнер. Клієнти: Time, New Yorker, ESPN magazine, Car&Driver, Harper’s Bazar, Sports Illustrated, Procycling, DC comics, Warner Bros, Kinder, Porsche, Burton, Coty France, GrandValira, Ponche caballero, Vodafone, Playboy, Etnia Barcelona, Bosch, Volkswagen. Його роботи публікувались видавництвом Taschen в книгах ‘100 Illustrators’, Illustration Now’, ‘Portraits’, ‘The New Age of Feminine Drawing’ (Allrightreserved), ‘Illusive 3’ (Gestalten), ‘200 Best illustrators’ (Luezers).

Як зазначають організатори, в цьому році надійшло багато цікавих і талановитих робіт, рівень виконання яких вищий, ніж минулого року. ILL&MATES: «З кожним роком про конкурс дізнаються все більше людей, конкуренція зростає. Це свідчить, що рівень конкурсу також зростає й ми робимо усе можливе, аби зберегти цю тенденцію: шукаємо цікаві теми та кінострічки, майданчики для виставок робіт, а також ресурси для подарунків.»

Переможці СРА 2015: перше місце – Катерина Рейда,  друге місце – Роман Давидюк та Дмитро Цапко, третє місце – Євген Величев.

Нагороди переможців:

1 місце — 8000 грн.

2 місце — воркшопи від школи графічного дизайну Projector.

3 місце — професійна література з графічного дизайну та ілюстрації.

Усім фіналістам ILL&MATESTALK подарували квитки на лекцію «Ілюстрація. Як це працює», що відбудеться 19-го грудня, а школа англійської мови FLASH подарувала сертифікати на безкоштовне навчання протягом місяця.

Результати конкурсу https://www.facebook.com/cinemaposterawards/?fref=photo

Організатор конкурсу — ілюстраційна агенція ILL&MATES, співорганізатор та спонсор — мережа кінотеатрів “Мультиплекс”.

Партнери — школа графічного дизайну Projector, школа англійської мови Flash, «Кам’янка Глобал Вайн» та Campari.

Медіа-партнери — Okino.ua, “Варто”, “Продизайн”, “Платформа”, Pink, Adme.ua, “Кіноскрипт”.

Gloss21 декабря 2015, 18:31

В центре внимания

ЗакрытьСити-гайд Gloss.ua Получай самые интересные материалы первым!
  • facebook.com
  • vk.com
  • instagram.com
  • google.com
Комментарии
дед

Новое на Gloss.ua

А пошел бы ты в театр еще раз! Лучшие театральные гастроли декабря

А пошел бы ты в театр еще раз! Лучшие театральные гастроли декабря

Театра много не бывает. Вашему вниманию, гастроли львовских, черновицких и инародных коллективов уже в первую неделю декабря
Party Hard: Вечеринки декабря, на которые мы пошли бы сами

Party Hard: Вечеринки декабря, на которые мы пошли бы сами

Если душа требует развлечений, запоминай самые интересные ивенты декабря, которые мы однозначно рекомендуем не пропустить
А пошел бы ты в театр! Лучшие спектакли и премьеры декабря

А пошел бы ты в театр! Лучшие спектакли и премьеры декабря

Среди ТОП событий: возобновление работы ДАХа, триллер в цирке от Ирмы Витовской и Дикого театра и «Три товарища» в театре Франко с министром Культуры в одной из главных ролей
Не проспи декабрь: лучшие события месяца

Не проспи декабрь: лучшие события месяца

Обязательно занеси в планы: сумасшедшую Loshadka PRTY, открытие сезона на ВДНГ, праздник шмотья на Рождественском Кураж Базаре, джаз-фанк бум от Ивана Дорна и и еще с десяток событий, которые нельзя пропустить