ТЕПЕР Я БУДУ ЛЮБИТИ ТЕБЕ – в Києві відбулася всеукраїнська прем’єра вітчизняної романтичної комедії

У вівторок, 22 грудня, у кінотеатрі Сінема Сіті в ТРЦ «Оушен Плаза» відбулася прем‘єра нового українського фільму «Тепер я буду любити тебе» авторства Романа Ширмана. У новорічній романтичній комедії задіяні відомі та популярні українські актори -  Богдан Бенюк та Ольга Сумська, які розкриваються з абсолютно нових, несподіваних ракурсів. Поруч з ними у головних ролях дебютують молоді актриси Кристина Кисельова та Аріна Анпілогова. Стрічку гостям прем’єри представили виконавці головних ролей та члени творчої групи. 
 

«Цей фільм для мне – як дитя для слонихи. Виношували довго та тяжко народжували. Можу сказати, що пологи (в моєму розумінні – це прем’єрний показ фільму) пройшли успішно та супроводжувалися велелюдною вечіркою.  Тепер чекатимемо, як фільм розвиватиметься та «піде в люди». Щасти йому!» - ділиться враження від прем’єри продюсер стрічки Володимир Козир. 
 
Роман Ширман, режисер стрічки, спостерігав за реакцією глядачів:
«Я ще раз переконався: до глядачів не треба ставитися як до підлітків. Схоже, вони вдячні нам за іронію та самоіронію, за щире співчуття до героїв, які не надто щасливі у житті. І в боротьбі за своє щастя роблять численні дурниці, потрапляють з однієї халепи в іншу, будують нескінченні повітряні замки. І глибоко переконані, що найкращими ліками від усіх життєвих негараздів є чергові ілюзії.  А ще я помітив неприховану вдячність глядачів за те, що ми позбавили їх необхідності спостерігати півтори години за життям  чергових бандитів, вбивць, ґвалтівників та іншої наволочі».
 
Богдан Бенюк також задоволений враженням, яке фільм справив на перших глядачі: «Реакція залу додала мені впевненості в тому, що в нас є гострий дефіцит любові. Коли є любов – в тебе виростають крила. Між нами кажучи, я побачив, як із зали вийшло декілька глядачів з крилами. Значить, кіно спрацювало!»
 
«Вперше в житті я не потрапила в залу на перегляд фільму, в якому я знялася. Тому, що був «переаншлаг». І, як це не парадоксально, я щаслива від того. Піду в кіно 31 грудня разом з донькою  та чоловіком. Чому? Тому, що порадили щасливі глядачі, що виходили після перегляду», – додає Ольга Сумська. 

Дивіться «Тепер я буду любити тебе» з 31 грудня у кінотеатрах!

Завантажити фотозвіт з прем’єри -  http://bhfilms.com.ua/#38

ПРО ФІЛЬМ:
Мішель - модний ресторатор, успішний бізнесмен і чоловік у розквіті сил. Здається, удача посміхається йому скрізь і завжди. Аж раптом на Різдво його життя перевертається з ніг на голову - красуня-дружина йде до іншого… Саме тоді розпочинається закручена колізія цієї дивовижної романтичної історії. Випадкове знайомство з дівчиною, в якої зараз теж проблем в коханні вистачає, змушує Мішеля задуматися: це фортуна чи може чийсь хитромудрий план. Їхні історії переплітаються, доля продовжує іронізувати, а кохання грається з ними і веде за своїм власним сценарієм. На новорічні свята час повірити у справжні дива.
 
ТЕПЕР Я БУДУ ЛЮБИТИ ТЕБЕ
Студія: «Кіностудія Інтерфільм»
Старт в Україні: 31.12.2015
Жанр: романтична комедія
Режисер: Роман Ширман
У ролях: Богдан Бенюк, Ольга Сумська, Кристина Кісельова, Арина Анпілогова, Тимур Полянський, Георгій Масхарашвілі, Роман Луцький, Олена Козир
 
Facebook: https://www.facebook.com/Тепер-я-буду-любити-тебе-Now-I-m-Gonna-Love-You-147306518713609

Gloss25 декабря 2015, 16:13

В центре внимания

ЗакрытьСити-гайд Gloss.ua Получай самые интересные материалы первым!
  • facebook.com
  • vk.com
  • instagram.com
  • google.com
Комментарии
фыва

Новое на Gloss.ua

Не проспи май: лучшие события месяца

Не проспи май: лучшие события месяца

Фестивали, концерты, выставки, спектакли и пати, которые мы однозначно рекомендуем не пропустить
Удивляя местных или Как объехать весь Цейлон с палаткой. Часть 2

Удивляя местных или Как объехать весь Цейлон с палаткой. Часть 2

Еда, духовные эксперименты, наркотики и серфинг
Евровидение-2017: выбираем своего фаворита

Евровидение-2017: выбираем своего фаворита

Читай внимательно, слушай еще внимательнее и делай свой выбор
С Деннисом Аду в ботаническом саду: можно ли сойти сума, играя "бразильскую Мурку"

С Деннисом Аду в ботаническом саду: можно ли сойти сума, играя "бразильскую Мурку"

Интервью с джазменом о востребованности, перспективах и почему жизнь в Киеве лучше, чем в Нью-Йорке