У Білій Церкві — нова патрульна поліція

3 лютого в Білій Церкві відбулася значна подія — церемонія інструктажу особового складу груп швидкого реагування Білоцерківського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області.

Ці групи працюватимуть в рамках експерименту, розробленого за підтримки Консультативної місії ЄС на базі Самбірського відділу поліції Львівщини. Зараз цей досвід запроваджується у Київській, Харківській та Львівській областях. Біла Церква стане одним із перших міст Київщини, де почне діяти оновлена поліція.

Відтепер Білу Церкву цілодобово патрулюватимуть 12 нових груп реагування патрульної поліції. До складу таких груп входить інспектор поліції і патрульний поліцейський. Члени груп забезпечені засобами індивідуального захисту та активної оборони, а також озброєні табельною зброєю. Вони будуть нести службу по 12-годинному графіку.

Новація полягає в тому, що групи оснащені планшетами, які з’єднані по лінії «102» через call-центр Головного управління Національної поліції у Київській області. Місцезнаходження групи визначається за допомогою планшета і відображається на загальній карті в call-центрі ГУНП. Завдяки єдиному центру управління досягається максимальна ефективність управління патрульними нарядами, в тому числі – в частині оперативного реагування на повідомлення громадян про злочини та пригоди.

Завдання групи реагування – оперативне прибуття на місце події; затримання зловмисника; встановлення та опитування можливих свідків події; охорона місця події до прибуття основної слідчо-оперативної групи.

На урочистості завітали Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, Голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе, а також Голова представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінскі та новий Голова Консультативної місії ЄС Кястутіс Ланчінскас.

ИсточникGloss4 февраля 2016, 11:20

В центре внимания

ЗакрытьСити-гайд Gloss.ua Получай самые интересные материалы первым!
  • facebook.com
  • vk.com
  • instagram.com
  • google.com
Комментарии
пумб

Новое на Gloss.ua

Как попрыгать на языке Тролля или Бюджетное путешествие по Норвегии

Как попрыгать на языке Тролля или Бюджетное путешествие по Норвегии

Одно из самых невероятных приключений в жизни
Карнавал, музыка и барахолка: Что делать на Дне Рождения Кураж Базара

Карнавал, музыка и барахолка: Что делать на Дне Рождения Кураж Базара

Их мероприятия уже обрели статус легендарных. А то, что будет твориться в эти выходные, просто невозможно пропустить!
Мистецький арсенал: Когда размер имеет значение

Мистецький арсенал: Когда размер имеет значение

Что представляет собой главная арт-платформа страны и почему туда стоит ходить на выставки, попробуем разобраться
Не все то кино, что Тарантино: в Киеве пройдет фестиваль Молодость 2016

Не все то кино, что Тарантино: в Киеве пройдет фестиваль Молодость 2016

Разбираемся, что организаторы приготовили для гурманов кино