Чаювання з Марічкою Рубан

23 квітня у КиєвіБлагодійний Фонд «HappyPaw» організовує «Чаювання з Марічкою Рубан». Місце зустрічі – вільний простір «Циферблат», початок о 14.00.

Її акварелі змінили ставлення людей до безпритульних тварин, Київського зоопарку, McDonald's, дитячої книги та «буденних дрібничок». 23 квітня Марічка Рубан презентує нову колекцію робіт присвячену чотирилапим.

Під час заходу Марічка презентує оригінали своїх робіт, які можна буде придбати і тим самим допомогти безхатькам БФ «HappyPaw». «На вас чекатимуть як вже відомі, так і нові персонажі. За ними не потрібно доглядати, треба лише тримати в чистоті і не забувати, що у них теж є душа. Адже взявши когось з них, ви зробите життя справжнього чотирилапого трохи яскравішим» –каже Марічка.

Валентина Данілова, піар-менеджер БФ «HappyPaw», розповідає, що ілюстратор продає оригінали нових робіт вкрай рідко, тому ця можливість майже унікальна. Крім того, авторка робіт з радістю поділиться своїм досвідом та натхненням, відповість на всі запитання та розкаже історії усіх представлених робіт.

У 2015 році Марічка Рубан створила дві серії робіт з песиками та котиками для «HappyPaw». За їхніми мотивами була виготовлена сувенірна продукція, виручені кошти з якої йдуть на допомогу безхатькам.

Більш детальна інформація за посиланням – https://www.facebook.com/events/1705238836404997/ або за номером +380974254369.

Gloss19 апреля 2016, 12:57

В центре внимания

ЗакрытьСити-гайд Gloss.ua Получай самые интересные материалы первым!
  • facebook.com
  • vk.com
  • instagram.com
  • google.com
Комментарии

Новое на Gloss.ua

Где перезарядить мозги: гид по лучшим событиям рабочей недели в Киеве

Где перезарядить мозги: гид по лучшим событиям рабочей недели в Киеве

Куда пойти после работы
Александр Гнилицкий. Художник, ожививший иллюзию

Александр Гнилицкий. Художник, ожививший иллюзию

О личности, жизни и творчестве культового художника современности и почему нельзя пропустить его выставку «Реальность иллюзии»
ВМЕСТО СМАРТФОНА: умная классика

ВМЕСТО СМАРТФОНА: умная классика

Мы провели один день с часами Samsung Gear S3 и теперь нам есть, что о них рассказать
Камбэк в 90-е: Чокеры, блестящие ткани и группа Нэнси

Камбэк в 90-е: Чокеры, блестящие ткани и группа Нэнси

Вспоминаем главные модные тренды из «хорошо забытого старого»