11 червня у столиці відбудеться другий щорічний нічний забіг

Gloss31 мая 2016, 15:10   410

У Києві відбудеться другий щорічний нічний забіг Night Run. Унікальна бігова подія, свято музики та спорту відбудеться у самому центрі столиці 11 червня.

У програмі заходу  дві бігові дистанції: 5 та 10 км центральними вулицями міста, а також заїзд ролерів на 10 км.  Кожен учасник максимальної дистанції – 10 км отримає на фініші медаль. Старт/фініш змагання відбудеться біля Палацу Спорту. Далі маршрут пролягатиме вулицями: Еспланадна - Саксаганського – С. Петлюри – Жилянська – Шота Руставелі – Еспланадна.

Родзинкою забігу стануть світлові елементи на старті та світловідбиваючі прилади з якими бігтимуть усі учасники.  Після спортивної частини відбудеться концерт популярного українського гурту, назву якого організатори тримають у секреті.

«Night Run – це не банальний забіг на час, це в першу чергу, драйв та емоції. Минулорічна подія, зібрала півтори тисячі учасників, цього разу, ми плануємо вдвічі збільшити кількість учасників, які розпочнуться своє бігове літо Нічним забігом. Ну і звісно, ми готуємо неймовірне світове шоу і музичний концерт», –  розповів Дмитро  Черніцький, генеральний менеджер компанії Run Ukraine.

Головній події, яка відбудеться 11 червня  передуватимуть чотири безкоштовні бігові вечірки  Pre-party Night Run, перша з яких відбудеться 14 травня.

Організатор заходу  - компанія Run Ukraine.

Ліміт учасників - 2000 бігунів.

Реєстрація на сайті

В центре внимания

ЗакрытьСити-гайд Gloss.ua Получай самые интересные материалы первым!
  • facebook.com
  • vk.com
  • instagram.com
  • google.com
Не проспи август

Новое на Gloss.ua