New Era Orchestra в Филармонии

New Era Orchestra в Филармонии
Место: Национальная филармония Украины, Владимирский спуск, 2
Мероприятие уже прошло
Описание: 10 років New Era Orchestra
  • Описание
  • Материалы о месте
Дата: 22 травня, 19:00
Місце: Національна філармонія України,
(Київ, Володимирський узвіз, 2)
10 років New Era Orchestra
Концерт «Voyage»: від Вівальді до концерту для Instagram
За участі першого номінанта-мандолініста в історії Grammy Аві Авіталя (Ізраїль)

Інформація про проект:

Цьогоріч український незалежний оркестр New Era Orchestra відзначає своє 10-річчя. 22 травня о 19:00 в Національній філармонії України за ініціативи арт-директора і диригента New Era Orchestra – Тетяни Калініченко – українська публіка познайомиться з одним із топових музикантів, ізраїльським мандоліністом Аві Авіталем.

Тетяна Калініченко, арт-директор і диригент New Era Orchestra: «Неможливо було навіть собі уявити 19 квітня 2007 року, через що мені доведеться пройти, прийнявши пропозицію створити оркестр. Лише музиканти New Era Orchestra бачать скільки зусиль доводиться докладати, аби зараз кожен вихід New Era Orchestra на сцену – с найкращими солістами, включаючи суперзірку класичної музики Джошуа Белла, з надскладними програмами у чотирьохсотлітньому розрізі історії інструментальної музики – виглядав як легкий політ. За кожним нашим концертом – нереальна кількість перемовин з найкращими музичними агентствами і видавництвами, місяці прослуховування всього найтрендовішого у світі музики, безкінечний пошук партнерів для реалізації найсміливіші творчі ідеї, уміння побачити в кожній невдачі приховану можливість. Але в тому й то справа, що дива трапляються, коли людина ризикує усім заради мрії, яку, крім неї, ніхто не бачить. У нашій концертній програмі «Voyage» буде диво міжнародного музичного діалогу не лише музикантів New Era Orchestra з ізраїльським солістом Аві Авіталем, а й наших культур, нашого способу мислення і майстерності».

Аві Авіталь надзвичайно стрімко увірвався на світову сцену класичної та сучасної музики, ставши першим в історії виконавцем, який популяризував і повернув на велику сцену класичної музики фактично етнічний інструмент – мандоліну. 2010 року Аві Авіталь вперше за історію Grammy був номінованим мандоліністом у категорії «Найкращий соліст в інструментальній музиці» («Best Instrumental Soloist») за запис твору сучасного композитора Авнера Дормана «Концерт для мандоліни з оркестром». До речі, цей твір ізраїльсько-американський композитор написав спеціально для Аві Авіталя.
Співпраця Аві Авіталя з українським незалежним оркестром New Era Orchestra (NEO) розпочалася 2015 року. Це перший досвід у творчій біографії ізраїльського виконавця співпраці з українськими музикантами. Незважаючи на щільний графік концертів у Європі, Аві Авіталь завітає до Києва, аби спільно з диригентом Тетяною Калініченко та NEO на сцені Національної філармонії України представити знакові для нього твори:
- «Концерт для мандоліни з оркестром» Авнера Дормана, який став переломним етапом у музичній кар’єрі Аві Авіталя;
- «Концерт для мандоліни з оркестром. RV 93» Антоніо Вівальді, повернений на велику сцену Аві Авіталем у його автентичному виконанні, завдяки чому Аві Авіталь став найбільш впізнаваним музикантом у Європі, який здатний сучасно – майже з роковим запалом – і водночас автентично грати італійську барокову інструментальну музику;
- InstaConcerto для мандоліни та оркестру: Концерт для Instagram сучасного словацького композитора Пітера Брейнера – сучасний музично-медійний експеримент, який звучить всього лише 1 хв. 15 секунд. Аві Авіталь і Пітер Брейнер в 2016 році прийняли виклик Instagram, створивши концерт в чітких часових рамках – 5 частин по 15 секунд, допустимі для публікації на Instagram. При цьому, концерт абсолютно зберігає традиційну музичну форму – від зав'язки до кульмінації та має всі засоби виразності, які використовують композитори з часу виникнення інструментального концерту.

Концерт New Era Orchestra «Voyage»:

за підтримки Посольства Держави Ізраїль в Україні
Арт-директор і диригент Тетяна Калініченко
Солісти – Аві Авіталь (мандоліна, Ізраїль), Кирило Шарапов (скрипка, Україна), Андрій Павлов (скрипка, Україна).

Петро Чайковський Струнний секстет ор. 70 Спогад про Флоренцію
Авнер Дорман (Ізраїль) Концерт для мандоліни з оркестром.
Антоніо Вівальді (Італія) Концерт для мандоліни з оркестром RV 93
Антоніо Вівальді (Італія) Концерт для двох скрипок з оркестром RV 578а
Антоніо Вівальді (Італія) Концерт для скрипки з оркестром RV 507
Пітер Брейнер (Словаччина) InstaConcerto для мандоліни з оркестром: Концерт для Instagram - Прем'єра в Україні

Читай также

0 комментариев

Комментарии

Новые материалы

План на выходные: 7 сериалов-номинантов на "Эмми", о которых вы могли не знать
Вместо тысячи слов: цена на проезд в Киеве по сравнению с другими европейскими городами
Почему нужно успеть на выставку от польских и украинских художников ART WORK в Мистецький Арсенал
Остуди свой пыл: 7 мест с самым вкусным мороженым в Киеве
От первого лица: как прошел музыкальный фестиваль Open'er в Польше

От первого лица: как прошел музыкальный фестиваль Open'er в Польше

Музыкальные фестивали - это новый черный.

Зима здесь: 10 фактов о новом сезоне «Игры престолов»

Зима здесь: 10 фактов о новом сезоне «Игры престолов»

Осторожно: в тексте есть крохотные спойлеры.

Just do it: 7 маршрутов для бега в Киеве

Just do it: 7 маршрутов для бега в Киеве

Удобная одежда, кроссовки и хорошая дорожка помогут отлично проветрить голову после рабочего дня или зарядиться энергией перед ним, а заодно и физически себя подтянуть.

Не Ryanair единым: как и почем летать из Украины по отмененным маршрутам

Не Ryanair единым: как и почем летать из Украины по отмененным маршрутам

Как добраться в города, в которые собирался летать Ryanair.

Наверх