Сон Гуллівера

Сон Гуллівера
Место: Art Ukraine Gallery, ул. Грушевского, 9а
Мероприятие уже прошло
Описание: «СОН ГУЛЛІВЕРА» - це назва нової виставки живопису Арсена Савадова, відкриття якої відбудеться 25 квітня в Art Ukraine gallery
  • Описание
«СОН ГУЛЛІВЕРА» - це назва нової виставки живопису Арсена Савадова, відкриття якої відбудеться 25 квітня в Art Ukraine gallery. Після тривалої паузи, ця персональна виставка стала ще однією спробою розібратися, де проходить межа між людською гординею та зарозумілістю, заслуговує наша цивілізація осміяння чи на лавровий вінок.

Арсен Савадов – це художник з якого починається відлік сучасного українського мистецтва - фігура, значимість котрої в історії становлення українського сучасного мистецтва переоцінити неможливо, він стояв біля витоків українського трансавангарду і концептуалізму, покоління так званої Південноросійської хвилі. Його провокаційні роботи викликають шок, відразу і захоплення одночасно. Його називали фашистом, сатаністом, при цьому закордонні критики бачать в його творчості не інакше як геніальність і божу іскру. Савадов дає своєму глядачеві скуштувати заборонений плід.
«Сон Гуллівера» - це метафора до однієї з картин, яка буде представлена на виставці живопису Арсена Савадова. Вона заключає у собі усі образи, відображені на інших полотнах, які могли б бути уві сні казкового персонажа. «Вічне пробудження» - лейтмотив, який концептуально об’єднує химерну реальність художника занурену в анаболічний стан. Його творчість - це вимір, у якому люди заглиблені у ситуативні пропозиції в передчутті пробудження, але ефемерний засліплюючий простір сну повільно перетворюється у реальність, проступаючи на полотнах потоками фарби, що течуть до низу.
Живопис Арсена Савадова змагається з таким фундаментальним поняттям як час, він не старіє, не втрачає своєї актуальності. «Ми всі зникаємо, а сліди наших емоцій залишаються у вигляді образів, закарбованих на живописних полотнах. Все швидко зникає. Залишаються тільки емоції, зафіксовані сни.»
Представлена експозиція включає в себе нові роботи, у яких автор переходить до «справжнього живопису» покидаючи практику «симуляції» і «ілюзії живопису», але залишається вірним своєму глибокому, внутрішньому, майже інтимному методу побудови алюзій. Такий досвідчений медіум допомагає глядачеві здійснити подорож всередину себе, відкрити себе, не дивлячись на можливу трагічність такої подорожі: «а раптом там, всередині, нічого немає».
Савадов переходить межу глибоко особистісного та відвертого, яка раніше була для нього забороненою зоною. Його фігуратив перетворюється з майстерно написаного тіла у потужне і емоційне оповідання, вислухавши яке, глядачеві все таки доведеться відправитися в цю небезпечну подорож всередину себе.
P.S. Усі картини мають внутрішні ключі, а усі ключі знаходяться в кишені у Гуллівера.
ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ:
Організатор: ART UKRAINE foundation & ART UKRAINE gallery
Генеральний інформаційний партнер: журнал ART UKRAINE
Відкриття проекту: 25 квітня 18:00 – 21:00. Вхід за запрошеннями або квитком вартість 100,00 грн. Акредитація ЗМІ за телефоном +38 (067) 100 17 28 або електронною адресою info@artukraine.fund

Дати проведення: 25 квітня – 5 червня 2017 р.
Місце проведення: ART UKRAINE gallery, Київ, вул.Грушевського, 9а.
Експозиція відкрита для перегляду у будні з 10:00 до 19:00, у вихідні дні з 11:00 до 19:00.
Вартість квитка: 50 грн. Пільговий – 30 грн. для дітей, пенсіонерів та студентів (за наявності посвідчень). Вартість екскурсії: 100 грн. Безкоштовний вхід (за наявності посвідчень) для: дітей до 12 років, інвалідів 1,2 категорії, багатодітних родин, військовослужбовців, учасників АТО, УБД, члени родин загиблого ветерана війни (у т.ч. Небесної Сотні), працівників музеїв та Спілки художників України.
Додаткова інформація за e-mail: info@artukraine.fund або тел +38 067 100 1728 .
Ми у соціальних мережах:

Facebook:
Art Ukraine gallery www.facebook.com/artukrainegallery
Art Ukraine foundation www.facebook.com/artukrainefoundation
Art Ukraine magazine www.facebook.com/artukrainemagazine

Читай также

0 комментариев

Комментарии

Новые материалы

Открытые террасы лучших киевских ресторанов и кафе. Часть 1

Открытые террасы лучших киевских ресторанов и кафе. Часть 1

Обзор лучших из площадок, на которых вы смело можете провести свое лето

Кровать, рекорд и "Время и Стекло": как отлично провести выходные

Кровать, рекорд и "Время и Стекло": как отлично провести выходные

Невероятные развлечения, которые не встретишь ни в одном другом месте Киева

Каким будет лето на Арт-заводе Платформа: спойлеры от команды Ulichnaya Eda

Каким будет лето на Арт-заводе Платформа: спойлеры от команды Ulichnaya Eda

Что ждет нас летом, мы узнали у команды организаторов фестиваля

IT girl: глобальний тренд чи покликання?

IT girl: глобальний тренд чи покликання?

Зарплата у валюті, стабільна робота із іноземними замовниками і далі по списку. Розбираємося у тонкощах професії

Астрономия Киева: где в столице посмотреть на звезды

Астрономия Киева: где в столице посмотреть на звезды

О местах, где небо становится ближе

Где перезарядить мозги: гид по лучшим событиям рабочей недели в Киеве
10 причин посетить Ostrov Festival 2017

10 причин посетить Ostrov Festival 2017

Одно из самых ожидаемых событий танцевальной культуры Украины

Худеть нельзя помиловать: приложения для снижения веса
Наверх