biggggidea
Телефон 093 349 23 44
e-mail contact@biggggidea.com
175 грн
Записник/арт-бук Оздобник думок і дій-2: Гра і місто

Оздобник думок і дій - інструмент для власної творчості. Не важливо, для візуалізації твоїх фантазій чи занотовування думок, але його завжди варто мати при собі. Він витворений для використання і за повсякденних, і за надзвичайних обставин. І зрештою - стане невід'ємною частиною тебе. Оздобник думок і дій – це оригінальний записник формату travel book з візуальним та текстовим наповненням, а також безліччю пустих сторіночок для тебе.

Оздобник думок і дій-2 вийшов у листопаді 2012 року.

Автори: Олексій Салманов, Маша Макаренкова, Марія Гончар, Міхаель Лайтман, Ірина Якович, Ілля Винокур, Андрій Девятов, Мирон Цовнір, Йоко Тавада, Алевтина Кахідзе, Артем Крєпкий, Галя Шиян, Василь Костенко, Ірина Озаринська, Йохан Хьойзінга, Регіна Спектор, Андрій Кобяков, Ромео Кастелуччі, Сідні Люмст, Франсуа Трюффо, Пітер Брук, Костянтин Станіславський, Єжи Гротовськи, Всеволод Мейерхольд, Антонен Арто, Віктор Кузьменко.
У видання увійшли: Акцидентний шрифт Алевтини Кахідзе «Людина — зоряне небо, людина — всесвіт», Методика інтегрального виховання, довідник міських ігор та інше.

Кол-во просмотров: 5566

    <

    >

    Наверх