Vapiano вдруге поспіль отримав престижну нагороду Mapic Award

Gloss30 ноября 2015, 16:34   784

Бонн, 20 листопада 2015 – Vapiano став переможцем у номінації «Best Retail Global Expansion» на дев’ятнадцятій премії Mapic Award, яка проходила у Каннах. Це новий феномен , оскільки німецька компанія, заснована у Бонні, отримала нагороду «Best Food&Beverage Retail Concept» минулого року. Вперше  Mapic Award удостоїв одну й ту ж компанію престижною нагородою два роки поспіль. Журі, до якого входили відомі особистості, визнали успіх компанії у 31 країні та відзначили нагородою потужну ринкову експансію Vapiano зі 162 ресторанами  у Світі.

«Chi va piano, va sano e va lontano»: «Той, хто насолоджується життям в звичний та реклаксуючий, спосіб живе довше та здоровіше», згідно італійського прислів’я. Ця любов до життя відображається в усіх аспектах концепції Vapiano: у свіжій пасті та піці, у вапіаністах, у місці розташування та дизайні. Члени інтернаціонального Mapic журі нагородили Німецьку компанію у листопаді за її визначну та глобальну стратегію експансії в 31 країні світу.

«Mapic Award шанує зобов’язання та завзятість усіх наших співробітників, які докладали зусиль для розвитку Vapiano у світову успішну компанію у 31 країні світу з 162 ресторанами. Без допомоги спільних підприємств, партнерів-франчайзі та орендарів, які вірять в наш бренд, цей успіх був би неможливим. Ця нагорода належить всій сім’ї Vapiano» , - коментує Mario C.Bauer, CEO Vapiano з міжнародного франчайзингу та глобальної експансії, який отримав нагороду.

Рецепт успіху Vapiano у фрешності – у розрізі інгредієнтів, способу приготування та концепції. У більш ніж 160 ресторанах Vapiano по всьому світу гості можуть насолодитись середземноморським відпочинком у космополітичній та дружній атмосфері. На відкритій кухні Вапіаністи готують свіжі у повному розуміння страви, відповідно до індивідуальних побажань гостей. Стиль бренду існує в гармонії з гнучким та урбаністичним способом  життя гостей, не беручи до уваги  їх вік. У нас немає дрес-коду і резервація зовсім необов’язкова – точнісінько так, як у ситуації, коли ви прямуєте насолодитись стравами до будинку близьких друзів. Великі дубові столи, які заохочують до  комунікації, оливкове дерево, свіжі трави та інтер’єрне оформлення, виконане у світлих кольорах, характеризують міську сприятливу атмосферу  Vapiano. Дизайн та кольорова концепція була створена міланським дизайнером та архітектором Матео Туном.

Mapic Awards нагородив найкращих у 14ти номінаціях за найбільш успішні концепції та проекти у галузі торгівлі. Церемонія нагороди відбулася 19 листопада у рамках міжнародного торгівельного ярмарку, Mapic, у Каннах.

 Mapic став місцем зустрічі інтернаціональних представників  роздрібної торгівлі та розробників проектів. Завдяки виставкам, конференціям та мережевим заходам, пов’язаних з містом, торгівельними центрами, аутлетами, місцями для відпочинку та точками переміщення, ярмарок зібрав більше 8 000 відвідувачів.

Про VAPIANO

Спосіб життя бренду Vapiano відкрив нову категорію в системі гастрономії в 2002 році зі своїм інноваційним концептом – «Fresh Casual Dining». Він поєднує в собі елементи «Fast Casual»  та «Casual Dining», що надає гостям більшої свободи для самовизначення. Якість, фрешність, відкритість та прозорість відображують основи концепції ресторану. Ресторан  використовує лише ексклюзивно свіжі інгредієнти у кожному окремому відгалуженні Vapiano ( паста, тісто для піци, соуси, заправки та власноруч зготовані десерти), частково, навіть, у частині гостьової зони у вигляді скляної Manifattura. Всі страви готується безпосередньо на очах відвідувачів на відкритій кухні. Це, у поєднанні з космополітичною атмосферою,  є рецептом успіху компанії. З часів започаткування у Гамбурзі, успішний концепт швидко поширився по всьому світу. На сьогоднішній день Vapiano  має більше 160 ресторанів у 31 країні Світу на п’яти різних континентах. Спосіб життя бренду у майбутньому буде продовжувати фокусуватися на послідовності та зростанні контактів, насамперед, у серцевині Європейського ринку, а також,  на нових ринках таких як Данія, Чеська республіка, Колумбія та Абу-Дабі. Тут запуск планується на 2016 рік. Основна подія, яка планується відбутися у першій половині наступного року, - відкриття ресторану- флагману у Парижі, який на даний момент будується  в Rue Marbeuf.

 

Gloss.ua теперь и в Telegram: подписывайся на канал @glossua и читай только о самом интересном, чтобы ничего не пропустить.

Подписывайся на нас в социальных сетях и будь в курсе последних новостей из жизни города: Facebook, Google+, Twitter.

Ресторан: Vapiano

Vapiano

ЗакрытьСити-гайд Gloss.ua Получай самые интересные материалы первым!
  • facebook.com
  • vk.com
  • instagram.com
  • google.com
Комментарии
не проспи март

Новое на Gloss.ua

Как же я давно выходной ждал: 5 сценариев для идеального уик-энда в Киеве

Как же я давно выходной ждал: 5 сценариев для идеального уик-энда в Киеве

Куда пойти в выходные в марте в Киеве: афиша мероприятий, концертов и тусовок
Скейт-парк, отель и бар: экс-церкви в Европе, которым нашли лучшее применение

Скейт-парк, отель и бар: экс-церкви в Европе, которым нашли лучшее применение

Скейт-парк, школа циркового искусства, известная студия звукозаписи и не только.
Не коктейлями едиными: бары и клубы Киева, где можно отлично потанцевать

Не коктейлями едиными: бары и клубы Киева, где можно отлично потанцевать

Места, где звучит хорошая музыка.
Выходные в Одессе: 11 главных мест, куда нужно успеть сходить

Выходные в Одессе: 11 главных мест, куда нужно успеть сходить

Что посмотреть и куда пойти в Одессе за два дня.