Квінтет-легенда «Lush Life» в ресторане Sanpaolo

Музика вишневих садків та осінніх прогулянок Києвом, безнадійної любові і похмільного блюзу, маршу та останнього матадору… Ou Es-Tu Mon Amour та Si Tu Savais, Sad LOve Song , Somewhere Over the Rainbow та кави ... кави з молоком...

Проект «lush Life» був створений відомими українськими джазовими музикантами Діаною та Сергієм Овсяниковими у 2005 році. До складу квінтету також входять: Денис Боєв (скрипка), Іван Литвинов (контрабас), Сергій Варпу (ритм-гітара). Михаил Левит (ритм гитара).

У 2012 році колектив виступав в Брюсселі, у штаб квартирі НАТО, на запрошення українського посольства в Бельгії -що тільки зайвий раз підтверджуе європейський рівень і значимість артистів.

Візитною карткою групи «lush Life» можна вважати пісню «Кава з молоком». Це перша україномовна композиція у стилі свінг. Українська мова, яка досі, мов та річечка текла, раптом розкрила у собі нові смачні джазові струни. Затанцювала свінг гаряче та спокусливо. А він, свінг, такий далекий та американський, несподівано став рідним-рідним, українським і таким... київським. Пісня дуже швидко здобула популярність, особливо після того, як кінорежисер Юрій Єфанов зняв на неї кліп. Через рік він створив ще один кліп на яскравий хіт групи «Безнадійная Любов».

Сьогодні «lush Life» користується великим успіхом не тільки серед своїх шанувальників, але й слухачів, мало знайомих із джазом, а тим більше із джипсі-джазом. Спершу людей дивує, що під такий ритм немає барабанів, але врешті-решт, вони розсмаковують і приймають просту і водночас вишукану музику і незвичний українському вуху свінг. Завдяки високому рівню виконання і добротному репертуару «LL» відвідав усі великі вітчизняні музичні фестивалі (Гоголь фест, Джаз Коктебель, Blue Bay Слов’янський базар, Альфа Джаз фест тощо.

Запрошуємо Вас на чудовий вечір!

Тільки для Вас, джаз мануш, 18/03.

Інформація та резерв за тел: 067 433 7 444

Gloss15 марта 2016, 14:32

Ресторан: Sanpaolo

В центре внимания

Sanpaolo

ЗакрытьСити-гайд Gloss.ua Получай самые интересные материалы первым!
  • facebook.com
  • vk.com
  • instagram.com
  • google.com
Комментарии

Новое на Gloss.ua

Обзор кафе «Варенье»: почувствуй себя, как дома

Обзор кафе «Варенье»: почувствуй себя, как дома

Здесь тепло, уютно, наливают кофе свежей обжарки, натуральный чай и домашние лимонады. А что еще нужно, чтобы не сдаться в плен осенней депрессии?
Шмотки-люди-карнавал: ФОТОотчет со Дня Рождения Кураж Базара

Шмотки-люди-карнавал: ФОТОотчет со Дня Рождения Кураж Базара

На барахолке собрались лучшие продавцы старья, самые модные украинские бренды и самые яркие звезды. И Саша Кравченко с фотоаппаратом
Независимые и дерзкие: что будут показывать на этой неделе киевские театры

Независимые и дерзкие: что будут показывать на этой неделе киевские театры

Хватит греть задницы в бархатных креслах, идите в неудобный театр!
Где перезарядить мозги: гид по лучшим событиям рабочей недели в Киеве

Где перезарядить мозги: гид по лучшим событиям рабочей недели в Киеве

Чем заняться каждый день после работы