Квінтет-легенда «Lush Life» в ресторане Sanpaolo

Музика вишневих садків та осінніх прогулянок Києвом, безнадійної любові і похмільного блюзу, маршу та останнього матадору… Ou Es-Tu Mon Amour та Si Tu Savais, Sad LOve Song , Somewhere Over the Rainbow та кави ... кави з молоком...

Проект «lush Life» був створений відомими українськими джазовими музикантами Діаною та Сергієм Овсяниковими у 2005 році. До складу квінтету також входять: Денис Боєв (скрипка), Іван Литвинов (контрабас), Сергій Варпу (ритм-гітара). Михаил Левит (ритм гитара).

У 2012 році колектив виступав в Брюсселі, у штаб квартирі НАТО, на запрошення українського посольства в Бельгії -що тільки зайвий раз підтверджуе європейський рівень і значимість артистів.

Візитною карткою групи «lush Life» можна вважати пісню «Кава з молоком». Це перша україномовна композиція у стилі свінг. Українська мова, яка досі, мов та річечка текла, раптом розкрила у собі нові смачні джазові струни. Затанцювала свінг гаряче та спокусливо. А він, свінг, такий далекий та американський, несподівано став рідним-рідним, українським і таким... київським. Пісня дуже швидко здобула популярність, особливо після того, як кінорежисер Юрій Єфанов зняв на неї кліп. Через рік він створив ще один кліп на яскравий хіт групи «Безнадійная Любов».

Сьогодні «lush Life» користується великим успіхом не тільки серед своїх шанувальників, але й слухачів, мало знайомих із джазом, а тим більше із джипсі-джазом. Спершу людей дивує, що під такий ритм немає барабанів, але врешті-решт, вони розсмаковують і приймають просту і водночас вишукану музику і незвичний українському вуху свінг. Завдяки високому рівню виконання і добротному репертуару «LL» відвідав усі великі вітчизняні музичні фестивалі (Гоголь фест, Джаз Коктебель, Blue Bay Слов’янський базар, Альфа Джаз фест тощо.

Запрошуємо Вас на чудовий вечір!

Тільки для Вас, джаз мануш, 18/03.

Інформація та резерв за тел: 067 433 7 444

Gloss15 марта 2016, 14:32

Ресторан: Sanpaolo

В центре внимания

Sanpaolo

ЗакрытьСити-гайд Gloss.ua Получай самые интересные материалы первым!
  • facebook.com
  • vk.com
  • instagram.com
  • google.com
Комментарии

Новое на Gloss.ua

Где перезарядить мозги: гид по лучшим событиям рабочей недели в Киеве

Где перезарядить мозги: гид по лучшим событиям рабочей недели в Киеве

Куда пойти после работы
Александр Гнилицкий. Художник, ожививший иллюзию

Александр Гнилицкий. Художник, ожививший иллюзию

О личности, жизни и творчестве культового художника современности и почему нельзя пропустить его выставку «Реальность иллюзии»
ВМЕСТО СМАРТФОНА: умная классика

ВМЕСТО СМАРТФОНА: умная классика

Мы провели один день с часами Samsung Gear S3 и теперь нам есть, что о них рассказать
Камбэк в 90-е: Чокеры, блестящие ткани и группа Нэнси

Камбэк в 90-е: Чокеры, блестящие ткани и группа Нэнси

Вспоминаем главные модные тренды из «хорошо забытого старого»