Зіркова дружба: історія Тоні Матвієнко та співачки Lama

ИсточникGloss29 июля 2016, 09:00   402

Lama з Тонею Матвієнко
Lama з Тонею Матвієнко
instagram.com/tonya_matvienko

“З Наталкою Дзеньків (Lama) ми знайомі були давно. В 2013 році я святкувала день народження в клубі Чайковський, якраз у той день в тому ж клубі, у Наталки була презентація альбому Назавжди. Я підійшла до неї, щоб підписати диск. Так ми і познайомились, але не спілкувались.

Читай также: Зіркова дружба: Євгенія Кошевого и Юрія Крапова

Вирішальна зустріч, яка призвела до дружби, відбулась у 2014 році в клубі Caribbean Club на концерті інді-рок гурту YouCrane. Тоді Наталя розповіла, що почала викладати вокал і ділитися секретами, як написати пісню. А я давно хотіла спробувати написати власну композицію, тому пішла до неї навчитися цьому. Щоправда, то важко було назвати уроками, бо навчання щоразу перетікало в дівочі бесіди. Так і подружились.

Мені дуже подобаються тексти Наталки та мелодії, і я попросила її написати пісню  для мене. Коли Lama показала що вийшло, виникла ідея заспівати цю пісню разом. Так наша дружба переросла в дует з піснею Мій милий. А так як ми живемо поряд, любимо зустрічатися на каву в одній маленькій затишній кав’ярні“.

Нагадаємо, що свою історію дружби розповіли Марія Бурмака та Лариса Губіна. 

Дивись кліп Тоні Матвієнко та Lama на пісню Мій милий:

 

Gloss.ua теперь и в Telegram: подписывайся на канал @glossua и читай только о самом интересном, чтобы ничего не пропустить.

Подписывайся на нас в социальных сетях и будь в курсе последних новостей из жизни города: Facebook, Google+, Twitter.

В центре внимания

ЗакрытьСити-гайд Gloss.ua Получай самые интересные материалы первым!
  • facebook.com
  • vk.com
  • instagram.com
  • google.com
Комментарии
не проспи октябрь

Новое на Gloss.ua