DZIDZIO рассказал о детях, новом образе и работе со Славой Фроловой

DZIDZIO
DZIDZIO
Пресс-служба

DZIDZIO, в последнее время вы действительно часто и помногу общаетесь с детьми. Какое самое впечатляющее открытие вы сделали, наблюдая за ними?

– Що діти працьовиті і безстрашні. Я побачив безліч сміливих дітей, які мають, наприклад, невиліковну хворобу, але не здаються, і працюють над собою. У дітей така сильна жага до перемоги, бажання себе показати, що мені, коли на те все подивився, просто стало себе шкода. Я подумав: відносно тієї дитини я просто слабак. Є хворі діти, які так наполегливо займаються, і показують такі неймовірні результати, що деяким здоровим до них ще о-го-го – в порівнянні із ними ми просто ледачі. Діти – це маленькі люди, з яких нам, дорослим, варто брати приклад.

– Вы играли в СуперИнтуиции со Славой Фроловой, которая является вашей коллегой в жюри на шоу Україна має талант. Діти (СТБ). Непривычно было встретиться с ней в качестве соперника?

– Я знаю кожну пору з правого боку на шкірі чудової нашої Слави (смеется). А от з лівого боку всі нюанси її обличчя знає Кондратюк. Звісно, ми давно вже звикли одне до одного, ми розуміємося, знаємо, що означає, коли підіймається ліва брова або права, як рухаються ніздрі. Тому під час гри я більше за все боявся перемогти. Тобто, я і програти не хотів, бо якось це несолідно, і виграти не міг – щоб не образити Славу. Але у фіналі все склалося навіть краще – нічия!

DZIDZIO
DZIDZIO
Пресс-служба

– В эфире многие впервые увидели вас без старой искусственной бороды, которая всегда была фишкой DZIDZIO. С чем связано, что вы пришли к натуральности образа?

– Просто все неприродне й інородне швидко набридає, і йде до того, що в людині все має бути зручно і натурально, так, як їй дала природа. Адже навіть якщо ти напишеш штучну пісню, просто заради тренду, без справжньої любові, переживання, без тої народжуваності – люди обов’язково це відчують. Це наче одразу вхопити собі семирічну дитину – так не буває. Для того треба спершу знайти собі жінку, в неї влюбитися, цьоматися, народити і виховувати. Так само і з піснею та з образом. Треба тим жити, переживати, вірити в те самому. Бо якщо ти сам не віриш, то й для людей то буде штучно. 

DZIDZIO
DZIDZIO
Пресс-служба

Напомним, ранее группа DZIDZIO сняла новый клип о контрабанде.

ИсточникGloss10 мая 2017, 17:10

В центре внимания

ЗакрытьСити-гайд Gloss.ua Получай самые интересные материалы первым!
  • facebook.com
  • vk.com
  • instagram.com
  • google.com
Комментарии
фыва

Новое на Gloss.ua

Открытые террасы лучших киевских ресторанов и кафе. Часть 1

Открытые террасы лучших киевских ресторанов и кафе. Часть 1

Обзор лучших из площадок, на которых вы смело можете провести свое лето
Кровать, рекорд и "Время и Стекло": как отлично провести выходные

Кровать, рекорд и "Время и Стекло": как отлично провести выходные

Невероятные развлечения, которые не встретишь ни в одном другом месте Киева
Каким будет лето на Арт-заводе Платформа: спойлеры от команды Ulichnaya Eda

Каким будет лето на Арт-заводе Платформа: спойлеры от команды Ulichnaya Eda

Что ждет нас летом, мы узнали у команды организаторов фестиваля
IT girl: глобальний тренд чи покликання?

IT girl: глобальний тренд чи покликання?

Зарплата у валюті, стабільна робота із іноземними замовниками і далі по списку. Розбираємося у тонкощах професії