Програма фестивалю Свірж-09
Головна сцена
День 1, п'ятниця 31 липня
17.30 Ніно Катамадзе & INSIGHT (Грузія)
19.00 Kroke (Польща)
20.00 Little Cow (Угорщина)
21.00 ОтВінта (Україна)
22.00 Аулі (Латвія)
23:00 Eastblok Music DJ Team (Німеччина)
День 2, субота 1 серпня
17.00 Енвер Ізмайлов (Україна)
18.00 Піккардійська Терція (Україна)
19.00 Figli di Madre Ignota (Італія)
20.00 Mad Heads XL (Україна)
21.00 Пелагея (Росія)
22.15 Здоб ші Здуб (Молдова)
00:00 Eastblok Music DJ Team (Німечина)
День 3, неділя 2 серпня
18.00 AtmAsfera (Україна)
19.00 Юркеш (Україна)
20.00 The Klezmatics (США)
21.00 Cankisou (Чехія)
22.00 Cesaria Evora (Капе Верде)
00.00 Speed Caravan (Франція)
Рок сцена
День 1
17:00 Село і Люди
17:45 Velvet Sun
18:30 Пропала Грамота
19:15 Флайзза
20:00 Гуцул Каліпсо
20:45 YouCrane
21:30 Оркестр Янки Козир
22:15 Юркеш
23:15 Тарас Чубай та гурт "Плач Єремії"
День 2
17:00 Метелики
17:45 Чарзілля
18:30 PoliКарп
19:15 КоралЛі
20:00 Дримбададзига
20:45 Тінь Сонця
21:30 Воанергес
22:15 Фліт
23:15 Воплі Відоплясова
День 3
17:00 Singleton
17:45 Ми100
18:30 Самі Свої
19:15 Kashemir
20:00 Quinsberry Shot
20:45 Еренеріа
21:30 Animals' Session
22:15 Димна Суміш
23:15 Esthetic Education
Фолк сцена
День 1
13:00 Ансамбль корінного співу с. Лагодів
14:00 Транскапела (Польща)
14:45 Контрабас (м. Полтава)
15:30 PoliКарп (Україна)
16:15 Affabre Concinui (Польща)
17:00 Нігунім (Україна)
День 2
13:00 Свята Ватра (Україна-Естонія)
14:30 Бачівчанка, ансамбль корінного співу с.Бачів (Львівська область)
15:00 Стрибожі Внуці
15:30 Гудаки
16:00 Саламат Садикова (Киргизстан)
16:45 Конкорд (Україна)
День 3
13:00 Жіночий ансамбль автентичного співу с. Іванівка, Перемишлянського р-н
13:30 Божичі
14:00 Алтай Кай (Росія)
15:00 Рун
15:45 Verlibena
16:30 Бурдон
Танцювальна сцена
День 1
09:00 Йога
10:00 Афро-кубінські танці. Інструктор Катерина Плющ
11:00 Афро-арабський фьюжн
12:00 Свята Ватра (Україна-Естонія)
17.00 Індійський класичний танець
18:00 Старовинні європейські танці, ССТ "Джойссанс"
19:00 Аргентинське танго
20:00 Східні танці
21:00 Сальса, бачата, ча-ча-ча
День 2
09:00 Йога
10:00 Нігунім, єврейські танці
11:00 Бурдон
12:00 Афро-арабський фьюжн
17:00 Майстер-клас з виготовлення та гри на киргизькому національному інструменті комуз. Майстер Намазбек Уралієв
18:00 Рун, ірландські танці
19:00 Старовинні європейські танці, ССТ "Джойссанс"
20:00 Вірменські танці
21:00 Сальса, бачата, ча-ча-ча
День 3
09:00 Йога
10:00 Афро-кубінські танці. Інструктор Катерина Плющ
11:00 Вірменські танці
12:00 Аргентинське танго
17:30 Алтай Кай (РФ), семінар з горлового співу та народних інструментів
18:00 Гудаки
19:00 Східні танці
20:00 Школа українського традиційного танцю м. Київ
21:00 Сальса, бачата, ча-ча-ча
Духовна сцена, церква біля Замку
День 1
12:00 Конкорд (Україна)
День 2
12:00 Affabre Concinui (Польща)
День 3
12:00 Божичі (Україна)
Театр
Ніч 1
Театр пластичних мистецтв "Академія Руху". "Лісова пісня" за мотивами однойменної повісті Лесі Українки;
Ніч 2
Театр пластичних мистецтв "Академія Руху", "Невгасима свічка" за мотивами творів Тараса Шевченка, Лесі Українки Василя Стефаника;
Ніч 3
Театр пластичних мистецтв "Академія Руху". "Спогади про майбутнє" за мотивами міфів і легенд давньої Скіфії.
Література*
День 1
13:00-13:40 – літературне об’єднання «Севама»
13:40-14:20 – літературний гурток ім.І. Драча «Дуля з маком»
14:20-15-00 – Союз «Плита»
15:00-16:00 – вільний мікрофон
16:00-18:00 – чоловіча література: Роман Скиба, Олександр Ірванець, Брати Капранови, Олесь Ільченко, Богдан-Олег Горобчук, Олег Коцарєв, Павло Коробчук, Дмитро Лазуткін, Влад Волочай, Максим Кабір, Сяргей Прилуцкі (та ін..)
День 2
13:00-13:30 – Полтавська поезія
13:30-14:30 – Всеукраїнський літературний проект «Без фільтра»
14:30-15-00 – літературна студія «Лесин Кадуб»
15:00-16:00 – вільний мікрофон
16:00-18:00 – жіноча література: Галина Крук, Світлана Богдан, Альбіна Позднякова, Лора Радченко, Ірина Шувалова, Вікторія Черняхівська, Олена Степаненко, Оксана Самара (та ін.)
День 3
13:00-13:40 – Неформальне літературне об’єднання «Ротонда»
13:40-14:20 – Західний фронт молодої поезії
14:20-15-20 – Мистецьке об’єднання «Остання барикада»
15:20-16:20 – вільний мікрофон
16:20-18:00 – Поетичний слем
*У програмі літературної сцени можливі зміни та доповнення, слідкуйте за оновленнями!
Майстер-класи, Виставка, ігри та розваги постійно протягом 3 днів