У роману Над прірвою у житі з'явилося продовження

ukrworld16 мая 2009, 21:52   384

Над прірвою у житі має продовження

Шанувальник Джерома Девіда Селінджера написав продовження знаменитого роману Над прірвою у житі.У книзі під назвою 60 років потому: пробираючись крізь жито головний герой Над прірвою у житі Холден Колфілд перетворився на 76-річного чоловіка. Автором виступив шведсько-американський письменник на ім'я Джон Девід Каліфорнія (John David California).

Як і в оригінальному романі, в 60 років потому Холден блукає на самоті по Нью-Йорку, однак на цей раз герой пішов не зі школи, а з дому людей похилого віку, пише The Guardian.


Роман Каліфорнії вийшов без відома Селінджера в маленькому видавництві Windupbird Publishing. Автор неавторизованого продовження Над прірвою у житі сподівається, що знаменитий письменник-відлюдник не образиться.

"Я не намагаюся виманити його з притулку... але мені було б цікаво дізнатися, що він думає про мою книгу і чи сподобався йому Холден і його майбутнє в моїй версії", - сказав Каліфорнія.

Каліфорнія присвятив свою книгу Селінджеру і одночасно вивів його в якості одного з персонажів.

Роман Над прірвою у житі був опублікований в 1951 році. Його неодноразово визнавали одним з найважливіших творів післявоєнної американської літератури.

Нещодавно він увійшов у топ-10 книг, які найбільше надихають згідно з результатами опитування, проведеного порталом OnePoll.com.

 

Gloss.ua теперь и в Telegram: подписывайся на канал @glossua и читай только о самом интересном, чтобы ничего не пропустить.

Подписывайся на нас в социальных сетях и будь в курсе последних новостей из жизни города: Facebook, Google+, Twitter.

В центре внимания

  ЗакрытьСити-гайд Gloss.ua Получай самые интересные материалы первым!
  • facebook.com
  • vk.com
  • instagram.com
  • google.com
  Комментарии
  не проспи февраль
  Наверх