Якою буде наступна українська революція? В Україні вийшла книжка інтернет-детективів

Gloss6 сентября 2013, 11:25   387

Видавництво «Зелений пес» презентувало електронну книжку Артема Захарченка «Революція ґаджетів». Це – цикл оповідань, написаних у жанрі інтернет-детективів.

«Це розповідь про те, якою буде наступна українська революція. А ще книжку побудовано так, що у ній кожен читач бачить матеріали слідства, і може розгадувати загадку самостійно», - розповів Артем Захарченко.

Головний герой оповідань – Максим Друз’як, або, як він себе називає, Друзя. Він – простий учасник так званої «революції ґаджетів»: громадських виступів, які відбуваються в Україні у недалекому майбутньому. Це самотній і трохи закомплексований хлопець, але йому вдається вивести на чисту воду всіх зрадників, розкрити підступи президентської адміністрації, майже не встаючи з-за комп’ютера. От тільки кращого життя для українців це не гарантує.

«У книжці описано багато живих людей, всіх тих, хто зараз займається громадською діяльністю. Ще там багато порнухи, багато інтернет-фольклору», - говорить автор.

Книжку можна скачати вільно і безкоштовно, але видавництво закликає тих читачів, яким сподобалися оповідання, перерахувати кошти авторові прямо зі сторінок книжки. Так само платною є книжка у форматах, адаптваних для електронних рідерів.

Артем Захарченко – письменник, журналіст, викладач, автор трьох книжок та трьох синів. Досліджує медіа-мистецтва, був куратором видання першої в Україні інтерактивної книжки – «Сім воріт» Олени Захарченко, першої в Україні книжки, розчненої в Інтернеті – «Гаугразький бранець» Яни Дубинянської, та інших концептуальних проектів. Брав участь у багатьох громадських виступах.

 

Gloss.ua теперь и в Telegram: подписывайся на канал @glossua и читай только о самом интересном, чтобы ничего не пропустить.

Подписывайся на нас в социальных сетях и будь в курсе последних новостей из жизни города: Facebook, Google+, Twitter.

В центре внимания

ЗакрытьСити-гайд Gloss.ua Получай самые интересные материалы первым!
  • facebook.com
  • vk.com
  • instagram.com
  • google.com
Комментарии
не проспи январь
Наверх