Програма фестивалю Свірж-09

Gloss22 июля 2009, 12:15   417

Головна сцена
День 1, п'ятниця 31 липня
17.30  Ніно Катамадзе & INSIGHT (Грузія)
19.00  Kroke (Польща)
20.00  Little Cow (Угорщина)
21.00  ОтВінта (Україна)
22.00  Аулі (Латвія)

23:00  Eastblok Music DJ Team (Німеччина)


День 2, субота 1 серпня
17.00  Енвер Ізмайлов (Україна)
18.00  Піккардійська Терція (Україна)
19.00  Figli di Madre Ignota (Італія)
20.00  Mad Heads XL (Україна)
21.00  Пелагея (Росія)
22.15  Здоб ші Здуб (Молдова) 
00:00  Eastblok Music DJ Team (Німечина)


День 3, неділя 2 серпня
18.00  AtmAsfera (Україна)
19.00  Юркеш (Україна)
20.00  The Klezmatics (США)
21.00  Cankisou (Чехія)
22.00  Cesaria Evora (Капе Верде)
00.00  Speed Caravan (Франція)


Рок сцена
День 1
17:00  Село і Люди
17:45  Velvet Sun
18:30  Пропала Грамота
19:15  Флайзза
20:00  Гуцул Каліпсо
20:45  YouCrane
21:30  Оркестр Янки Козир
22:15  Юркеш
23:15  Тарас Чубай та гурт "Плач Єремії"

День 2
17:00  Метелики
17:45  Чарзілля
18:30  PoliКарп
19:15  КоралЛі
20:00  Дримбададзига
20:45  Тінь Сонця
21:30  Воанергес
22:15  Фліт
23:15  Воплі Відоплясова

День 3
17:00  Singleton
17:45  Ми100
18:30  Самі Свої
19:15  Kashemir
20:00  Quinsberry Shot
20:45  Еренеріа
21:30  Animals' Session
22:15  Димна Суміш
23:15  Esthetic Education

Фолк сцена
День 1
13:00  Ансамбль корінного співу с. Лагодів
14:00  Транскапела (Польща) 
14:45  Контрабас (м. Полтава)
15:30  PoliКарп (Україна)
16:15  Affabre Concinui (Польща)
17:00  Нігунім (Україна)

День 2
13:00  Свята Ватра (Україна-Естонія)
14:30  Бачівчанка, ансамбль корінного співу с.Бачів (Львівська область)
15:00  Стрибожі Внуці
15:30  Гудаки
16:00  Саламат Садикова (Киргизстан)
16:45  Конкорд (Україна)

День 3
13:00  Жіночий ансамбль автентичного співу с. Іванівка, Перемишлянського р-н
13:30  Божичі
14:00  Алтай Кай (Росія)
15:00  Рун
15:45  Verlibena
16:30  Бурдон

Танцювальна сцена
День 1
09:00  Йога
10:00  Афро-кубінські танці. Інструктор Катерина Плющ
11:00  Афро-арабський фьюжн
12:00  Свята Ватра (Україна-Естонія)
 
17.00  Індійський класичний танець
18:00 Старовинні європейські танці, ССТ "Джойссанс"
19:00  Аргентинське танго
20:00  Східні танці
21:00  Сальса, бачата, ча-ча-ча

День 2
09:00  Йога
10:00  Нігунім, єврейські танці
11:00  Бурдон
12:00  Афро-арабський фьюжн
17:00  Майстер-клас з виготовлення та гри на киргизькому національному інструменті комуз. Майстер Намазбек Уралієв
18:00  Рун, ірландські танці
19:00 Старовинні європейські танці, ССТ "Джойссанс"
20:00  Вірменські танці
21:00  Сальса, бачата, ча-ча-ча

День 3
09:00  Йога
10:00  Афро-кубінські танці. Інструктор Катерина Плющ
11:00  Вірменські танці
12:00  Аргентинське танго
17:30  Алтай Кай (РФ), семінар з горлового співу та народних інструментів
18:00  Гудаки
19:00  Східні танці
20:00  Школа українського традиційного танцю м. Київ
21:00  Сальса, бачата, ча-ча-ча

Духовна сцена, церква біля Замку
День 1
12:00  Конкорд (Україна)
День 2
12:00  Affabre Concinui (Польща)
День 3
12:00  Божичі (Україна)

Театр
Ніч 1
Театр пластичних мистецтв "Академія Руху". "Лісова пісня" за мотивами однойменної повісті  Лесі  Українки;

Ніч 2
Театр пластичних мистецтв "Академія Руху", "Невгасима свічка" за мотивами творів Тараса Шевченка, Лесі  Українки  Василя Стефаника;

Ніч 3
Театр пластичних мистецтв "Академія Руху". "Спогади про майбутнє" за мотивами міфів і легенд давньої  Скіфії.

Література*
День 1
 
13:00-13:40 – літературне об’єднання «Севама»
13:40-14:20 – літературний гурток ім.І. Драча «Дуля з маком»
14:20-15-00 – Союз «Плита»
15:00-16:00 – вільний мікрофон
16:00-18:00 – чоловіча література: Роман Скиба, Олександр Ірванець, Брати Капранови, Олесь Ільченко, Богдан-Олег Горобчук, Олег Коцарєв, Павло Коробчук, Дмитро Лазуткін, Влад Волочай, Максим Кабір, Сяргей Прилуцкі (та ін..)

День 2
 
13:00-13:30 – Полтавська поезія
13:30-14:30 – Всеукраїнський літературний проект «Без фільтра»
14:30-15-00 – літературна студія «Лесин Кадуб»
15:00-16:00 – вільний мікрофон
16:00-18:00 – жіноча література: Галина Крук, Світлана Богдан, Альбіна Позднякова, Лора Радченко, Ірина Шувалова, Вікторія Черняхівська, Олена Степаненко, Оксана Самара (та ін.)

День 3
 
13:00-13:40 – Неформальне літературне об’єднання «Ротонда»
13:40-14:20 – Західний фронт молодої поезії
14:20-15-20 – Мистецьке об’єднання «Остання барикада»
15:20-16:20 – вільний мікрофон
16:20-18:00 – Поетичний слем
 
*У програмі літературної сцени можливі зміни та доповнення, слідкуйте за оновленнями!

 

Майстер-класи, Виставка, ігри та розваги постійно протягом 3 днів

 

Gloss.ua теперь и в Telegram: подписывайся на канал @glossua и читай только о самом интересном, чтобы ничего не пропустить.

Подписывайся на нас в социальных сетях и будь в курсе последних новостей из жизни города: Facebook, Google+, Twitter.

В центре внимания

Читай также

ЗакрытьСити-гайд Gloss.ua Получай самые интересные материалы первым!
  • facebook.com
  • vk.com
  • instagram.com
  • google.com
Комментарии

Новые материалы

Как Леди Гага задает тренд на искренность и почему это так важно
Главные нововведения: что изменится для всех нас после принятой медреформы
14 лучших детективных сериалов для уютных вечеров

14 лучших детективных сериалов для уютных вечеров

Сохранить список и запастись попкорном.

Плейлист: треки для танцев на шуршащих листьях в последние теплые дни

Плейлист: треки для танцев на шуршащих листьях в последние теплые дни

Приятная музыка, чтобы потанцевать и полежать в обнимку.

Не Львовом единым: куда идти и что смотреть в Черновцах
На пачке себе напиши: 10 правил адекватного курильщика

На пачке себе напиши: 10 правил адекватного курильщика

Главные пункты курительного этикета.

9 костюмов на Хэллоуин из постсоветских сериалов, фильмов и массовой культуры
Скандинавский тренд: что нужно знать о хюгге, чтобы жить счастливее

Скандинавский тренд: что нужно знать о хюгге, чтобы жить счастливее

«Хюгге» – это запах свежей булочки, теплые носки и мягкий плед.

Новые статьи

ТОП месяца

Наверх