Програма фестивалю Свірж-09

Gloss22 июля 2009, 12:15

Головна сцена
День 1, п'ятниця 31 липня
17.30  Ніно Катамадзе & INSIGHT (Грузія)
19.00  Kroke (Польща)
20.00  Little Cow (Угорщина)
21.00  ОтВінта (Україна)
22.00  Аулі (Латвія)

23:00  Eastblok Music DJ Team (Німеччина)


День 2, субота 1 серпня
17.00  Енвер Ізмайлов (Україна)
18.00  Піккардійська Терція (Україна)
19.00  Figli di Madre Ignota (Італія)
20.00  Mad Heads XL (Україна)
21.00  Пелагея (Росія)
22.15  Здоб ші Здуб (Молдова) 
00:00  Eastblok Music DJ Team (Німечина)


День 3, неділя 2 серпня
18.00  AtmAsfera (Україна)
19.00  Юркеш (Україна)
20.00  The Klezmatics (США)
21.00  Cankisou (Чехія)
22.00  Cesaria Evora (Капе Верде)
00.00  Speed Caravan (Франція)


Рок сцена
День 1
17:00  Село і Люди
17:45  Velvet Sun
18:30  Пропала Грамота
19:15  Флайзза
20:00  Гуцул Каліпсо
20:45  YouCrane
21:30  Оркестр Янки Козир
22:15  Юркеш
23:15  Тарас Чубай та гурт "Плач Єремії"

День 2
17:00  Метелики
17:45  Чарзілля
18:30  PoliКарп
19:15  КоралЛі
20:00  Дримбададзига
20:45  Тінь Сонця
21:30  Воанергес
22:15  Фліт
23:15  Воплі Відоплясова

День 3
17:00  Singleton
17:45  Ми100
18:30  Самі Свої
19:15  Kashemir
20:00  Quinsberry Shot
20:45  Еренеріа
21:30  Animals' Session
22:15  Димна Суміш
23:15  Esthetic Education

Фолк сцена
День 1
13:00  Ансамбль корінного співу с. Лагодів
14:00  Транскапела (Польща) 
14:45  Контрабас (м. Полтава)
15:30  PoliКарп (Україна)
16:15  Affabre Concinui (Польща)
17:00  Нігунім (Україна)

День 2
13:00  Свята Ватра (Україна-Естонія)
14:30  Бачівчанка, ансамбль корінного співу с.Бачів (Львівська область)
15:00  Стрибожі Внуці
15:30  Гудаки
16:00  Саламат Садикова (Киргизстан)
16:45  Конкорд (Україна)

День 3
13:00  Жіночий ансамбль автентичного співу с. Іванівка, Перемишлянського р-н
13:30  Божичі
14:00  Алтай Кай (Росія)
15:00  Рун
15:45  Verlibena
16:30  Бурдон

Танцювальна сцена
День 1
09:00  Йога
10:00  Афро-кубінські танці. Інструктор Катерина Плющ
11:00  Афро-арабський фьюжн
12:00  Свята Ватра (Україна-Естонія)
 
17.00  Індійський класичний танець
18:00 Старовинні європейські танці, ССТ "Джойссанс"
19:00  Аргентинське танго
20:00  Східні танці
21:00  Сальса, бачата, ча-ча-ча

День 2
09:00  Йога
10:00  Нігунім, єврейські танці
11:00  Бурдон
12:00  Афро-арабський фьюжн
17:00  Майстер-клас з виготовлення та гри на киргизькому національному інструменті комуз. Майстер Намазбек Уралієв
18:00  Рун, ірландські танці
19:00 Старовинні європейські танці, ССТ "Джойссанс"
20:00  Вірменські танці
21:00  Сальса, бачата, ча-ча-ча

День 3
09:00  Йога
10:00  Афро-кубінські танці. Інструктор Катерина Плющ
11:00  Вірменські танці
12:00  Аргентинське танго
17:30  Алтай Кай (РФ), семінар з горлового співу та народних інструментів
18:00  Гудаки
19:00  Східні танці
20:00  Школа українського традиційного танцю м. Київ
21:00  Сальса, бачата, ча-ча-ча

Духовна сцена, церква біля Замку
День 1
12:00  Конкорд (Україна)
День 2
12:00  Affabre Concinui (Польща)
День 3
12:00  Божичі (Україна)

Театр
Ніч 1
Театр пластичних мистецтв "Академія Руху". "Лісова пісня" за мотивами однойменної повісті  Лесі  Українки;

Ніч 2
Театр пластичних мистецтв "Академія Руху", "Невгасима свічка" за мотивами творів Тараса Шевченка, Лесі  Українки  Василя Стефаника;

Ніч 3
Театр пластичних мистецтв "Академія Руху". "Спогади про майбутнє" за мотивами міфів і легенд давньої  Скіфії.

Література*
День 1
 
13:00-13:40 – літературне об’єднання «Севама»
13:40-14:20 – літературний гурток ім.І. Драча «Дуля з маком»
14:20-15-00 – Союз «Плита»
15:00-16:00 – вільний мікрофон
16:00-18:00 – чоловіча література: Роман Скиба, Олександр Ірванець, Брати Капранови, Олесь Ільченко, Богдан-Олег Горобчук, Олег Коцарєв, Павло Коробчук, Дмитро Лазуткін, Влад Волочай, Максим Кабір, Сяргей Прилуцкі (та ін..)

День 2
 
13:00-13:30 – Полтавська поезія
13:30-14:30 – Всеукраїнський літературний проект «Без фільтра»
14:30-15-00 – літературна студія «Лесин Кадуб»
15:00-16:00 – вільний мікрофон
16:00-18:00 – жіноча література: Галина Крук, Світлана Богдан, Альбіна Позднякова, Лора Радченко, Ірина Шувалова, Вікторія Черняхівська, Олена Степаненко, Оксана Самара (та ін.)

День 3
 
13:00-13:40 – Неформальне літературне об’єднання «Ротонда»
13:40-14:20 – Західний фронт молодої поезії
14:20-15-20 – Мистецьке об’єднання «Остання барикада»
15:20-16:20 – вільний мікрофон
16:20-18:00 – Поетичний слем
 
*У програмі літературної сцени можливі зміни та доповнення, слідкуйте за оновленнями!

 

Майстер-класи, Виставка, ігри та розваги постійно протягом 3 днів

В центре внимания

Читай также

ЗакрытьСити-гайд Gloss.ua Получай самые интересные материалы первым!
  • facebook.com
  • vk.com
  • instagram.com
  • google.com
Комментарии

Новые материалы

Вхід обов'язковий: Альберт, або найвища форма страти

Вхід обов'язковий: Альберт, або найвища форма страти

Літературно-музичний перфоманс на сцені Молодого театру

IQOS: Альтернатива для курильщиков

IQOS: Альтернатива для курильщиков

Тестируем передовую разработку и делимся впечатлениями

Дешево, сердито і неймовірно: про подорожі автостопом з Христиною Буній

Дешево, сердито і неймовірно: про подорожі автостопом з Христиною Буній

Як це – подорожувати за три копійки, ночувати в придорожньому туалеті й усе одно повертатися додому з купою незабутніх вражень

Где перезарядить мозги: гид по лучшим событиям рабочей недели в Киеве
Все хвойные попадают в рай: куда девать елки после новогодних праздников

Все хвойные попадают в рай: куда девать елки после новогодних праздников

Экология - тренд года. Как быть в тренде прямо сейчас, читай в нашем материале

Гастронаводки декабря

Гастронаводки декабря

Новости ресторанов, кафе и еды в городе

Шевели мозгами: лучшие образовательные мероприятия января

Шевели мозгами: лучшие образовательные мероприятия января

Ученье – свет, а неученье – нелюбимая работа в офисе с 9 до 6. Предлагаем начать совершенствоваться уже с января

Кино – не говно: самые нестандартные фильмы января

Новые статьи

Вхід обов'язковий: Альберт, або найвища форма страти

Вхід обов'язковий: Альберт, або найвища форма страти

Літературно-музичний перфоманс на сцені Молодого театру
IQOS: Альтернатива для курильщиков

IQOS: Альтернатива для курильщиков

Тестируем передовую разработку и делимся впечатлениями
Дешево, сердито і неймовірно: про подорожі автостопом з Христиною Буній

Дешево, сердито і неймовірно: про подорожі автостопом з Христиною Буній

Як це – подорожувати за три копійки, ночувати в придорожньому туалеті й усе одно повертатися додому з купою незабутніх вражень
Где перезарядить мозги: гид по лучшим событиям рабочей недели в Киеве

Где перезарядить мозги: гид по лучшим событиям рабочей недели в Киеве

Куда пойти после работы
Все хвойные попадают в рай: куда девать елки после новогодних праздников

Все хвойные попадают в рай: куда девать елки после новогодних праздников

Экология - тренд года. Как быть в тренде прямо сейчас, читай в нашем материале

ТОП месяца

Фэшн-территория DN8: все, что нужно знать об идеальном шопинге

Фэшн-территория DN8: все, что нужно знать об идеальном шопинге

2 000 квадратных метров ультрасовременного шопинг-пространства
Погладить енота, покататься на коньках и еще 101 развлечение на "Зима на ВДНГ"

Погладить енота, покататься на коньках и еще 101 развлечение на "Зима на ВДНГ"

Читай про зимние развлечения, лови вдохновение и подарочные сертификаты в главный парк развлечений в этом сезоне
Изгнание нечистой силы в киевской мэрии

Изгнание нечистой силы в киевской мэрии

Дикий театр представляет спектакль "Вий" в святая святых Виталия Кличко
Выбираем подарки на Новый год: самая полезная подборка в уанете. Часть 2

Выбираем подарки на Новый год: самая полезная подборка в уанете. Часть 2

Определяйся, заказывай и не бегай ночью 31 декабря за бесполезными безделушками
Где встретить Новый год: предложения ресторанов и клубов Киева

Где встретить Новый год: предложения ресторанов и клубов Киева

Встречать Новый год всегда приятнее в кругу друзей, со вкусными угощениями и в атмосферном заведении. Выбор за тобой!
Наверх