Программа фестиваля "Країна мрій"

Gloss17 июня 2008, 13:16   637

V Міжнародний етнічний фестиваль Країна Мрій

 21 червня
Велика Купальська Хода
Хода розпочнеться з Андріївського узвозу (від площі попід Андріївською церквою) і прямуватиме до
Співочого поля таким шляхом:

11:00 – Збір біля Андріївської церкви.
11:45 – Добування вогню, грає проект Рідня Олексія Кабанова
12:00 – Шикування колони
12:05 – Рушання Ходи
12:15 – площа Михайлівська, гурт Буття, танці
12:25 – Європейська площа, дійство від Українсько-Японського Центру
13:00 – Верховна Рада
13:15 – Арсенальна площа, гурт Володар, співи
13:25 – площа Слави
13:30 – музей Гончара
13:35 – прибуття на Співоче поле
            Урочисте відкриття фестивалю Країна Мрій ’2008
            Литаври. Привітальне слово Олега Скрипки. Купальська пісня з Ніною Матвієнко
 
Денна Велика сцена
14:00–15:00 – Ніна Матвієнко та ансамбль давньої музики Костянтина Чечені
15:00–16:00 – гурт Самата (Чернівці)
16:00–17:00 – Проект Рідня Олексія Кабанова

Сцена Під Стінами Лаври
14:00–15:00 – ансамбль гармоністів м.Жашків (Черкащина)
15:00–16:00 – Гуляйгород (чоловічий склад)
16:00–17:00 –
17:00–18:00 – весільні музики с.Дмитрашківка (Вінничина)

Сцена Зелена Галявина
14:00–15:00 – гурт автентичної української музики Буття
15:00–16:00 – народознавчий гурт Древо
16:00–17:00 – Родина Тафійчуків
17:00–18:00 – колектив корінного співу с.Нересниця (Закарпаття)
 
Кобзарська сцена
15:00–15:30 – Володя Биков
15:30–16:15 – Юрко Фединський
16:15–16:45 – Ярема
16:45–17:15 – Богдан Черевик
17:15–18:00 – Тарас Силенко
 
Сцена Майстерня Танців
15:00–16:00 – гурт Коувбасонік / Koubasonic (Канада)
16:00–17:00 –
17:00–18:00 – показові уроки середньовічних танців
 
Майданчик Українсько-Японського Центру (14:00–18:00)
15:00 – Японський танець бонодорі.
– Здійснення чайної церемонії (школа Урасенке), частування традиційним японським чаєм.
– Каліграфічне написання імен та побажань на рисовому папері.
– Водне йо-йо.
– Ознайомлення зі Святом Танабата, написання побажань на тандзаку (кольорові стрічки паперу).
– Приготування японської піци окономіякі.   

Літературна сцена (в дворику музею Гончара)
15:00–16:00 – Поезія Рівнодення
Літературні читання від спільноти Інша Література.
Учасники: Борис Гуменюк, Сергій Пантюк, Іван Андрусяк, Анатолій Дністровий, Світлана Поваляєва, Роман Скиба, Олекса Губський у супроводі сучасних українських бардів Воломира Кучинського, Лесі Найдюк та Віктора Нестерука.
16:00–17:00 – Етночитання письменників-«двотисячників»
Учасники: Валерій Богуненко, Артем Захарченко, Олена Захарченко, Олесь Корж, Галя Ткачук, Настя Мельниченко, Анна Хромова, Оля Ковалевська, Ганна Яновська та багато інших. Кобзарський супровід. Задає читанням лад – Артем Захарченко.
17:00–18:00 – Купальські читання
Учасниці: Світлана Богдан, Олеся Мамчич, Настя Мельниченко та багато інших. Задає лад – Олена Захарченко.

Майданчик Козацьких Розваг
15:00–18:00 – виступи Братства козацького бойового Звичáю СПАС
17:00 – Японське бойове мистецтво від учителя Курокі-сан

Пересувна сцена Фіра (15:00–18:00)

Вечірня Велика сцена
18:00–19:00 – Царство Небесне (Стаханов)
19:00–20:00 – Ле Карпат / Les Karpat (Франція)
20:00–21:00 – Атмасфера (Київ)
21:00–22:00 – Кел / Kal (Сербія)
 
Увечері 21 червня ватага Ле Карпат / Les Karpat (Франція) також виступить у пивниці 44. Початок десь о 22:00.

 
22 червня
 
Денна Велика сцена
14:00–14:30 – ватага ТаРута
14:30–15:00 – гурт Зоряний Корсар
15:00–16:00 – капела Хорея Козацька
16:00–17:00 – співунка Млада

Сцена Під Стінами Лаври
14:00–15:00 – колектив корінного співу із с.Нересниця (Закарпаття)
15:00–16:00 – гурт середньовічних білоруських співів та гудів Стары Ольса (Білорусь)
16:00–17:00 – Родина Тафійчуків
17:00–18:00 – капела Хорея Козацька

Сцена Зелена Галявина
14:00–15:00 – Весільні музики с.Дмитрашківка, Вінничина
15:00–16:00 – ансамбль гармоністів м.Жашків
16:00–17:00 – гурт Коувбасонік / Koubasonic (Канада)
17:00–18:00 – народознавчий гурт корінних співів Володар
 
Кобзарська сцена
15:00–15:30 – Ярослав Крисько
15:30–16:15 – Михайло Коваль
16:15–16:45 – Тарас Компаніченко
16:45–17:15 – Микола Товкайло
17:15–18:00 – Костянтин Черемський
 
Сцена Майстерня Танців
15:00–16:00 – показові уроки українських танців від гурту Буття
16:00–17:00 – українські, бесарабські, молдавські танці від гурту Фанфаре Оркестра (Одеса)
17:00–18:00 – виступ-урок з білоруських танкíв від ватаги Стары Ольса (Білорусь)
 
Літературна сцена (в дворику музею Гончара)
14:00–15:00 – Віршотворці «Зони Овідія»
Учасники: Олесь Ільченко, Олег Романенко, Юрко Островершенко, Галина Крук, Назар Федорак, Петро Коробчук, Олена Степаненко у супроводі сучасних українських бардів Едуарда Драча та Володимира Невельського. Задає дійству лад – Сергій Пантюк.
15:00–16:00 – Вистава «Білі пісні моєї чорної землі»
Вистава за творами Богдана Бойчука. Представляє театр поезії «Мушля». Керівник – Сергій Архипчук.
16:00–17:30 – Поетичний фестиваль від видавництва «Факт»
Учасники: Оксана Забужко, Мар’яна Савка, Маріанна Кіяновська, Іван Андрусяк, Дмитро Лазуткін, Богдан-Олег Горобчук та інші. Гудецький супровід: гурт ненав’язливого року Проти Ночі.

Майданчик Козацьких Розваг
14:00–18:00 – виступи Братства козацького бойового Звичáю СПАС
 
Пересувна сцена Фіра (14:00–18:00)

Вечірня Велика сцена
18:00–19:00 – Назад Шляху Немає разом з народницьким гуртом Михайлове Чудо
19:00–20:00 – Караван Фамілія / Karavan Familia (Угорщина)
20:00–21:00 – Джипсі.ч / Gipsy.cz (Чехія)
21:00–22:00 – Олег Скрипка та оркестр Либідь

 
Протягом обох днів у Країні Мрій також діятимуть і творитимуть:
 
Дитячий майданчик (14:00–18:00)
Дитячі народні ігри під орудою Нелі Силенко.
Виготовлення з дітлахами птахів, витинанок та іграшок. Наставниця Віра Григорівна Черниш.
Казки, оповідки, бувальщини та небилиці від Лірника Сашка.

Алея Майстрів (14:00–20:00)
Вправні Умільці та Ремісники (лісова скульптура, гончарі, ткачі, ковалі, писанкарі, вишивальниці, різьбарі, майстри з виготовлення килимів, а також ляльок та іграшок з соломи, лози. Всі охочі можуть взяти участь у показово-прикладних уроках). Куратор: Олексій Доля – етнограф, Заслужений працівник культури України, заступник директора Музею народної архітектури та побуту НАН України.
 
Український книжковий ярмарок під опікою Братів Капранових (12:00–19:00)
Він простягнеться від дворика музею Гончара до Алеї Майстрів.

Источник

 

Gloss.ua теперь и в Telegram: подписывайся на канал @glossua и читай только о самом интересном, чтобы ничего не пропустить.

Подписывайся на нас в социальных сетях и будь в курсе последних новостей из жизни города: Facebook, Google+, Twitter.

В центре внимания

Читай также

ЗакрытьСити-гайд Gloss.ua Получай самые интересные материалы первым!
  • facebook.com
  • vk.com
  • instagram.com
  • google.com
Комментарии

Новые материалы

Мероприятия рабочей недели
Где отметить Новый год: 11 ресторанов в Киеве с праздничной программой

Где отметить Новый год: 11 ресторанов в Киеве с праздничной программой

Как отметить Новый год 2018 в Киеве: все программы, новогоднее меню ресторанов.

Гастронаводки декабря: новые заведения в Киеве

Гастронаводки декабря: новые заведения в Киеве

Традиционно рассказываем о ресторанах, открывшихся за последний месяц

«Не зря Киев называют новым Берлином»: француз Матьё о жизни в украинской столице
Ожидание — реальность: чем закончилась история с мальчиком, который пожаловался на буллинг
Сорваться в Европу: куда слетать из Киева на несколько дней, если ты легкий на подъем

Сорваться в Европу: куда слетать из Киева на несколько дней, если ты легкий на подъем

Польша, Италия, Испания и не только: куда и за сколько слетать в Европу из Киева.

Гудим всем офисом: 10 ресторанов для новогоднего корпоратива в Киеве

Гудим всем офисом: 10 ресторанов для новогоднего корпоратива в Киеве

Рестораны для корпоратива в Киеве с ценами и вместимостью залов

9 бесплатных онлайн-курсов, чтобы записаться до конца года

9 бесплатных онлайн-курсов, чтобы записаться до конца года

Лучшие бесплатные онлайн-курсы месяца.

Старый Подол: каким был исторический центр Киева сто лет назад

Старый Подол: каким был исторический центр Киева сто лет назад

История самой творческой местности Киева.

Новые статьи

Где отметить Новый год: 11 ресторанов в Киеве с праздничной программой

Где отметить Новый год: 11 ресторанов в Киеве с праздничной программой

Как отметить Новый год 2018 в Киеве: все программы, новогоднее меню ресторанов.
Гастронаводки декабря: новые заведения в Киеве

Гастронаводки декабря: новые заведения в Киеве

Традиционно рассказываем о ресторанах, открывшихся за последний месяц
«Не зря Киев называют новым Берлином»: француз Матьё о жизни в украинской столице

«Не зря Киев называют новым Берлином»: француз Матьё о жизни в украинской столице

Француз Матьё рассказывает о жизни в Киеве
Ожидание — реальность: чем закончилась история с мальчиком, который пожаловался на буллинг

Ожидание — реальность: чем закончилась история с мальчиком, который пожаловался на буллинг

История Китона Джонса, который пожаловался на буллинг.
Сорваться в Европу: куда слетать из Киева на несколько дней, если ты легкий на подъем

Сорваться в Европу: куда слетать из Киева на несколько дней, если ты легкий на подъем

Польша, Италия, Испания и не только: куда и за сколько слетать в Европу из Киева.

ТОП месяца

Старый Подол: каким был исторический центр Киева сто лет назад

Старый Подол: каким был исторический центр Киева сто лет назад

История самой творческой местности Киева.
Гастробар Regenschirm: почему нужно идти на Подол за авторской кухней

Гастробар Regenschirm: почему нужно идти на Подол за авторской кухней

Regenschirm на Подоле изменил свой формат - теперь это гастробар.
10 правил этикета в общественном транспорте, которые нам действительно нужны

10 правил этикета в общественном транспорте, которые нам действительно нужны

За проезд передайте, пожалуйста.
Рейтинг кинотеатров Киева: качество, репертуар, цены

Рейтинг кинотеатров Киева: качество, репертуар, цены

Чтобы вы не сомневались, куда идти в кино.
Что будет, когда введут обязательную регистрацию мобильных абонентов

Что будет, когда введут обязательную регистрацию мобильных абонентов

Возможно, скоро все мобильные номера будут привязаны к паспорту.
Наверх