Журі Євробачення очолить Ігор Матвієнко

ukrworld16 мая 2009, 21:55   487

Журі очолить Матвієнко

Продюсер Ігор Матвієнко замінить співака Філіпа Кіркорова на посту голови журі міжнародного конкурсу Євробачення-2009.Про це повідомила директор по зв'язках з громадськістю Первого канала Лариса Кримова.

"Переконані, ніщо не завадило б Філіпові бути об'єктивним суддею. Але ми поважаємо його рішення і приймаємо його. Професійне російське журі Євробачення-2009 очолить Ігор Матвієнко", - сказала вона.

Кримова зазначила, що представники Первого канала "зрозуміли прохання Філіпа Кіркорова" виключити його зі складу журі і цінують "його бажання захистити конкурс від будь-яких проблем".

"Ми запропонували Філіпу Кіркорову очолити журі не тільки як одному з найулюбленіших в країні артистів, але і як людині, яка впродовж 15 років уважно стежить за конкурсом, був і його учасником, і продюсером виконавців, які успішно виступали на Євробаченні", - додала вона.

Як повідомлялося, Філіп Кіркоров оголосив, що виходить зі складу російського професійного журі міжнародного конкурсу Євробачення-2009. Своє рішення він пояснив дружніми відносинами з деякими учасниками конкурсу.

"Зрозуміло, і я, і мої колеги чудово розуміємо, що для професіонала, коли він виставляє бали конкурсантам, ніякі особисті симпатії ролі не грають. Однак я не можу допустити навіть найменшої можливості сумнівів в об'єктивності професійного російського журі, тому прийняв рішення вийти з його складу", - пояснив Кіркоров.


У фіналі конкурсу, який відбудеться 16 травня з СК Олімпійський, Кіркоров візьме участь у якості коментатора російського ефіру.

 

Gloss.ua теперь и в Telegram: подписывайся на канал @glossua и читай только о самом интересном, чтобы ничего не пропустить.

Подписывайся на нас в социальных сетях и будь в курсе последних новостей из жизни города: Facebook, Google+, Twitter.

В центре внимания

  ЗакрытьСити-гайд Gloss.ua Получай самые интересные материалы первым!
  • facebook.com
  • vk.com
  • instagram.com
  • google.com
  Комментарии
  не проспи март
  Наверх