Программа IV Международного фестиваля камерной музыки «Chamber Music Session»

ІV Міжнародноий фестиваль камерної музики
«Chamber Music Session»

початок концертів о 19.00
Вхід вільний
 

Концертний зал НСКУ (вул.Пушкінська, 32)
23 червня


І відділ

Музика Франції

Марін Маре (1656-1728) Сюїта d-moll для альта та чембало
Прелюдія – Фантазія – Сарабанда – Гавот – Менует – Рондо – Жига – Дубль

Шарль Лоефлер (1861-1935) Рапсодія №2 «Волинка» для гобоя, альта та фортепіано
Анрі Соге (1901-1989) Інтерлюдія для альта соло
Шарль Лоефлер (1861-1935) Два романси для меццо-сопрано, альта та фортепіано

ІІ відділ

Музика Англії

Франк Брідж (1879-1941) Pensiero, Allegro, Appasionato та Allegretto для альта та фортепіано

Бенджамін Бріттен (1913-1976) Елегія для альта соло
Арнольд Бакс (1883-1953) Елегійне тріо для флейти, альта та арфи
Едвард Елгар (1857-1934) Дві п’єси для альта та фортепіано
Ральф Воан-Уільямс (1872-1958) Два гімни для тенора, альта та фортепіано
Артур Бенджамін (1893-1960) «Ямайська румба» для альта та фортепіано
Ральф Воан-Уільямс (1872-1958) Фантазія «Greensleeves» для флейти, струнних та фортепіано

Виконавці:
Сергій Романський (альт)
Наталія Ізмайлова (арфа)
Олег Шеремета (флейта)
Богдан Галасюк (гобой)
Алла Позняк (меццо-сопрано)
Микола Шуляк (тенор)
Аліна Козаченко (фортепіано)
Наталія Фоменко (клавесин)
Дмитро Таванець (фортепіано)




Фонд сприяння розвитку мистецтв (вул.Фролівська, 1)
25 червня

Л.Бетховен (1770-1827) Соната op.102 №2 D-dur для віолончелі та фортепіано
Д.Шостакович (1906-1975) Соната op.40 d-moll для віолончелі та фортепіано
М.Капустін (н.1937) Три джазові п’єси – «Елегія», «Майже вальс», «Бурлеска»

Виконавці – Лауреати Міжнародних конкурсів
Рейчел Мерсер (віолончель, Канада)
Маріанна Гумецька (фортепіано)

 


Будинок актора (Ярославів вал, 7)
27 червня

І відділ
В.А.Моцарт (1756-1791) Рондо K 485 D-dur для фортепіано
В.А.Моцарт Allegro K312 g-moll для фортепіано
В.А.Моцарт Квартет K478 g-moll для фортепіано, скрипки, альта та віолончелі

ІІ відділ
Й.Брамс (1833-1897) Квартет №2 A-dur op.26 для фортепіано, скрипки, альта та віолончелі

Виконавці – Лауреати Міжнародних конкурсів
Андрій Кутасевич (фортепіано)
Ніна Сіваченко (скрипка)
Олександр Павлов (альт)
Юлія Білоусова (віолончель)

 


Національна Філармонія України (Володимирський узвіз, 2)
28 червня

І відділ

Й.С.Бах (1685-1750) Концерт BWV1044 a-moll для флейти, скрипки та клавіру з оркестром
Солісти – Хенрік Світцер (флейта, Данія),
                Леонід Сморгунер (скрипка, Німеччина),
                Олег Безбородько (фортепіано)

Й.С.Бах Концерт BWV1065 a-moll для чотирьох клавірів з оркестром
Солісти - Марія Алое, Валерій Козлов,
Олександра Зайцева, Дмитро Таванець

ІІ відділ

К.Черні (1791-1857) Концерт op.153 C-dur для фортепіано в чотири руки з оркестром
Солісти – Олександра Зайцева та Дмитро Таванець

Ф.Мендельсон (1809-1847) Концерт d-moll для скрипки та фортепіано з оркестром

Солісти – Леонід Сморгунер (скрипка, Німеччина),
Юрій Кот (фортепіано)

Національний ансамбль солістів «Київська камерата»
Художній керівник та головний диригент –
Лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка,
Народний артист України Валерій Матюхін



Концертний зал НСКУ (вул..Пушкінська, 32)
29 червня
Концерт «Скрипка + альт = »

Й.С.Бах (1685-1750) 4 дуети
В.А.Моцарт (1756-1791) Дует №1 G-dur
І.Плейель (1757-1831) Дует №1 C-dur
А.Ролла (1757-1841) Дует №2 D-dur
Б.Мартіну (1890-1959) 3 мадригали
Ю.Іщенко (н.1938) Бурлеска

Виконавці – Лауреати Міжнародних конкурсів
Ніна Сіваченко (скрипка)
Олександр Павлов (альт)


Концертний зал НСКУ (вул..Пушкінська, 32)
30 червня

«Музичні раритети»

Дж.Боттезіні (1821-1889) Анданте та варіації для флейти, кларнета та струнного квартету
М.Равель (1875-1937) Інтродукція та алегро для арфи, флейти, кларнета та струнного квартету
Ф.Лахнер (1803-1890) «Любов та життя жінки» для сопрано, кларнета та фортепіано
Л.Шпор (1784-1859) Гранд нонет для флейти, гобоя, кларнета, фагота, валторни та струнного квартету

Виконавці – Лауреати Міжнародних конкурсів
Олег Серединський (скрипка)
Ірина Онещак (альт)
Лоліта Хомліченко (віолончель)
Любов Мосійчук (віолончель)
Богдана Стельмашенко (флейта)
Богдан Галасюк (гобой)
Віталій Альфавицький (кларнет)
Сергій Цюпко (фагот)
Олександр Токаренко (валторна)
Наталія Ізмайлова (арфа)
Людмила Войнаровська (сопрано)
Валерій Матюхін (фортепіано)

 


Концертний зал НСКУ (вул..Пушкінська, 32)
1 липня

І відділ
Ф.Шуберт (1797-1828) Grande Sonata op.30 B-dur для фортепіано в чотири руки
К.Вайзе (1774-1842) Рондо для флейти та фортепіано
Н.Паганини (1782-1840) Два каприси для скрипки соло
Й.Брамс (1833-1897) Соната op.100 A-dur для скрипки та фортепіано

ІІ відділ
Б.Барток (1881-1945) Чакона для скрипки соло
Г.Берг (1909-1989) «Пастораль» для флейти соло
К.Нільсен (1865-1931) «Діти грають» для флейти соло
Г.Смірнов (н.1982) Фантазія для флейти та фортепіано
Є.Станкович (н.1942) «Соната серенад» для флейти та фортепіано
Є.Станкович «Прадавні гірські танці Верховини» для фортепіано в чотири руки

Виконавці – Лауреати Міжнародних конкурсів
Хенрік Світцер (флейта, Данія)
Леонід Сморгунер (скрипка, Німеччина)
Борис Зобін (фортепіано, Ізраїль)
Олександра Зайцева (фортепіано)
Дмитро Таванець (фортепіано)




Концертний зал НСКУ (вул..Пушкінська, 32)
3 липня

 

Й.С.Бах (1685-1750) Добре Темперований Клавір, І том,
24 прелюдії та фуги

Борис Зобін (фортепіано, Ізраїль)
Gloss24 июня 2008, 17:44

Концерт: Chamber Music Session

В центре внимания

Chamber Music Session

ЗакрытьСити-гайд Gloss.ua Получай самые интересные материалы первым!
  • facebook.com
  • vk.com
  • instagram.com
  • google.com
Комментарии
дед
Наверх