Прибуток від українського кінопрокату помітно зростає

Gloss23 марта 2009, 11:13   281

Український кінопрокат набирає обертів –  за даними  Motion Pictures Association (Брюссель, Бельгія)  та BORIS collection system (Москва, Росія), лише неповні перші три місяці нинішнього року принесли до кінопрокатної скарбнички  суму в розмірі  88 720 169 грн. У  порівнянні з періодом січень-початок березня  2008 року, коли  валовий збір склав 52 266 289 грн, аналогічний період цього року перевищив результати на 70%.

Таким чином, навіть в умовах економічної кризи та з урахуванням зросту курсу долара, але з фактично незмінними цінами на квитки, від початку року українські кінотеатри відвідали вже 3 269 874 глядачі, а це  на 40% більше ніж у минулому році (за 2007 рік кінотеатри відвідали 2 336 026 глядачів).

Тож, незважаючи на песимістичні прогнози, які іноді з’являються в ЗМІ, підстав для зневіри немає, особливо якщо взяти до уваги, що в цьому році український кінопрокат порадує глядачів такими цікавинками, як  Форсаж 4, Ангели та Демони, Термінатор: Спасіння прийде, Ніч у музеї 2,  Тарас Бульба, Залюднений острів 2, Гаррі Потер та напівкровний принц, а також  в кінотеатрах з’явиться  продовження  блокбастеру, який вже збирав повні зали в 2007 році, -  Трансформери 2.

 

Gloss.ua теперь и в Telegram: подписывайся на канал @glossua и читай только о самом интересном, чтобы ничего не пропустить.

Подписывайся на нас в социальных сетях и будь в курсе последних новостей из жизни города: Facebook, Google+, Twitter.

В центре внимания

ЗакрытьСити-гайд Gloss.ua Получай самые интересные материалы первым!
  • facebook.com
  • vk.com
  • instagram.com
  • google.com
Комментарии
не проспи январь
Наверх