Ліонель Мессі забив найшвидший гол у кар'єрі (відео) Ліонель Мессі забив найшвидший гол у кар'єрі (відео)
Події

Ліонель Мессі забив найшвидший гол у кар'єрі (відео)

Дарина Герасимчук 15 червня, 2023, 21:18
 0

Аргентинський нападник Ліонель Мессі забив найшвидший гол у своїй кар'єрі. Це сталося у складі збірної у матчі з Австралією. Гол був забитий через 1 хвилину та 19 секунд після стартового свистка.

Підпишіться на канал Gloss.ua у Telegram.

На другій хвилині гри партнери вивели Ліонеля на ударну позицію, він відпрацював м'яч і пробив з-за меж штрафного майданчика точно в кут воріт Метью Райана. Цікаво, що аргентинець забивав на кожній хвилині своїх матчів, окрім першої.

Раніше найкращим показником Мессі був гол, забитий у ворота «Челсі» у Лізі чемпіонів сезону-2017/2018. Тоді аргентинцю знадобилося 2 хвилини та 7 секунд.

Нещодавно було оголошено про перехід Мессі з ПСЖ до Інтер Майамі, співвласником якого є колишній футболіст Девід Бекхем.