Нардеп Медуниця засвітився серіалі про вампірів (ВIДЕО)

Gloss 29 августа 2016, 12:52  790

У третьому сезоні американського серіалу «Штамм» засвітився народний депутат Олег Медуниця. 

Це можна побачити на самому початку першої серії. В аеропорту ім. Джона Кеннеді сів літак із Німеччини, на борту якого 206 трупів та четверо вцілілих. Ситуація погіршується, коли мерці починають зникати з моргів. Місто поглинає паніка.

Автори апокаліптичного трилера, аби проілюструвати безлад і жах у місті, використали відео з бійкою у Верховній Раді України. У центрі подій – нардеп від Сумщини. 

Власне після того інциденту Олег Медуниця став відомим на всю країну, коли 13 грудня 2012 року разом з іншими опозиціонерами бився на трибуні ВР, вимагаючи від провладної більшості особистого голосування.

Чи додасть участь у культовому серіалі Медуниці ще більшої популярності покаже час.

Справка:
Серіал «Штамм» знятий по книгам Гільєрмо Дель Торо, написаним у співавторстві з Чаком Хоганом. Все починається з того, що в аеропорту Нью-Йорка приземляється літак з мертвими пасажирами на борту. Команда вірусологів не може з'ясувати, що стало причиною масової загибелі людей, поки вони не оживають. Боротися з новоявленими вампірами змушені літній професор Авраам Сетракян, доктор Ефраїм Гудуезер, біохімік Нора Мартінес і Крисобой Василь Фет. Кожному з них доведеться пережити чимало жахливих моментів, а деяким - зіткнутися зі своїми близькими, які стали безжальними монстрами.

Комментарии