Город

Посібник для дівчат: як виглядає пацанська хата

Gloss 23 сентября 2016, 10:30  902

Всі ми любимо весело проводити час з друзями: кафе, ресторан, нічний клуб, лавочка в парку… І наступає такий момент, коли хтось говорить: «Поїхали до Колі на хату тусить». Резидент шоу «Мамахохотала» Євген Янович говорить: «Моліться, щоб цим Колею не були ви! Тусити на пацанській хаті – це круто, а от жити…». Тож як виглядає пацанське житло:

  1. В пацанській хаті живе 2-3 хлопці віком від 20 до 25 років, які одразу домовляються прибирати по черзі. Тобто не прибирати взагалі! Якщо ви приходите в пацанську хату і там чисто, значить – ви баба, яку сьогодні хочуть ч***нуть.
  2. Окрема тема – це холодильник! Ви підходите до холодильника, відкриваєте, а там порожньо, здається вам. Тому що весь вміст пацанського холодильника з боку в дверцятах – кетчупи. Якщо ви відкриваєте пацанський холодильник і там лежить пляшка шампанського, то ви баба, яку сьогодні хочуть ч***нуть.
  3. Постає логічне запитання після ревізії холодильника: «Якщо їжа не в холодильнику, то де вона?». Відповідь проста – біля комп’ютера. Десь в купі між пляшками і чашками.
  4. В пацанській хаті нелогічно починати питання з фрази «а де в тебе можна знайти?». В будь-якому випадку, власник вам відповість: «А я звідки знаю, піди і пошукай десь там!».
  5. Після години перебування в пацанській хаті хочеться помити руки. Ви йдете в ванну кімнату, миєте руки і запитуєте у власника: «Яким рушником можна витирати руки?». Відповідь проста: «Будь-яким». Якщо вам приносять чистий рушник, то ви – баба, яку сьогодні хочуть ч***нуть.
  6. Посуд в пацанській хаті як маршрутка: поки повна раковина не набереться, ніхто її не миє.
  7. Не дивлячись на те, що в пацанській хаті живуть лише мужики, ножі все одно тупі. А якщо хтось починає «виступати», то це – баба, яку тут вже давно ч***кають.

 

Більше гумору в шоу «Мамахохотала» на телеканалі НЛО TV по суботах о 22:00;)

Комментарии