Люди, які бісять, мають потрапляти до пекла

Gloss 7 октября 2016, 11:30  1076

В світі існує багато речей, які дратують. Коли автомобілі паркують на тротуарах, коли стають поговорити по телефону на єдиному сухому місці на доріжці в парку, дратує ламінат у сусідів зверху. Цей список можна продовжувати ще дуже довго. Резидент шоу «Мамахохотала» на телеканалі НЛО TV Євген Янович говорить, що люди, які бісять, мають без черг потрапляти до пекла! Еталони дратування в нашому світі:

  • А вас також бісять друзі, яку слухають по 150 разів на день одну і ту саму пісню? Навіщо вони це роблять? Такі люди мають потрапляти до пекла, при чому не як мученики, а як робітники.
  • Бісить, коли хтось намагається тебе відволікти від справи. Наприклад, рахуєш гроші, під боком стоїть один жартівник, який починає: «7, 18, 44, 106, 23! Ха-ха, збився». І ти стоїш і думаєш: «Ооо, придурок». Хочеться, щоб ця людина колись потрапила на суд, і суддя такий: «Іван Іванов за те, що бісить людей, приговорюється до засудження терміном на…» І ти: : «7, 18, 44, 106, 23! Ха-ха».
  • Звичайно, у кожного з нас є людина, яка бісить найбільше. І як не дивно, в більшості випадків – це ваша дівчина. Запам’ятайте: клин клином вибивають! Гуляєте ви в парку: «Хочеш я тобі одну новину про Катьку розповім? – Ага, давай! – Та ні, там не цікаво. Хоча?! – Ну, будь ласка! – Пообіцяй, що більше не будеш спізнюватись на побачення. – Мені не цікаво!».
  • Якщо людям ще можна пояснити, що так робити не можна, то є деякі ситуації, котрі бісять – і ти нічого не можеш зробити. Сидиш, п’єш пиво, ставиш пляшку і дивишся, яка прикольна етикетка. Починаєш її здирати, все рівно, спокійно, а потім бац – і порвалась. От бісить це, реально!
  • Еталон «дратування» – маршрутки. Стоїш на зупинці, закурив цигарку, приїхала. Бісить! Стоїш, чекаєш її 10, 15, 20, 25 хвилин. Вирішив йти пішки, відійшов від зупинки на 50 метрів – маршрутка. Бісить!

 

Більше гумору в шоу «Мамахохотала» на телеканалі НЛО TV по суботах о 22:00 ;)

Комментарии