Перехід на Майдані Незалежності буде оснащено маячками для незрячих

Gloss 3 ноября 2016, 11:43  762

7 листопада о 12:00 за адресою: Майдан Незалежності 2 відбудеться відкриття системи маячків для незрячих, якими оснащено перехід на Майдані Незалежності.

Під час офіційного відкриття відбудеться фінальне тестування системи та демонстрація роботи пристроїв.

Проект Оpen World впроваджується ініціативою Kyiv Smart City, за допомогою 1991 Smart City Іncubator. 28 жовтня на тестуванні було 10 незрячих, які поекспериментували із маршрутами та виходами у переході на Майдані Незалежності.

 

У рамках проекту вже встановлено 10 маячків на виходи із переходу на Майдані Незалежності та театральні каси. Локація була вибрана для пілотного впровадження через її особливу складність для людей з обмеженім зором та мобільністю. Після успішного тестування, замовлено Львівською адміністрацією 150 маячків, Луцькою адміністрацією 300 маячків та Рівненською - 150 маячків.

11 серпня 2016 року на платформі стартував збір коштів на промислову партію та оснащення трьох вулиць в містах України (Київ, Львів). Розробка готова до промислового виробництва.

Проект був підтриманий Київською міською державною адміністрацією через те, що зараз питання інклюзивності та орієнтації незрячих людей в Україні стоїть особливо гостро та є одним з пріоритетних напрямків концепції Kyiv Smart City.

 

На презентації будуть присутні:

 

  • Геннадій ПЛІС, Перший заступник голови Київської міської державної адміністрації
  • Юрій НАЗАРОВ, співкоординатор ініціативи Kyiv Smart City, начальник управління інформаційно-комунікаційних систем та захисту інформації апарату КМДА
  • Ярослава БОЙКО, співкоординатор ініціативи Kyiv Smart City, координатор Суспільного крилата комунікацій в рамках ініціативи Kyiv Smart City
  • Денис ГУРСЬКИЙ, засновник Інкубатору 1991 та ГО IT-волонтерів SocialBoost
  • Іван СЕЛЕЗНЬОВ, СЕО проекту Open World
  • Андрій КОНОВАЛЕНКО, співзасновник проекту  Open World, засновник Cam Touch, розробник програмного забезпечення
  • Леся КОНДРАТЮК, співзасновник проекту  Open World, project manager, засновник і директор позашкільного закладу для обдарованих дітей “Дитячих наукових студій МАН”
  • Представники та діти приватної школи “Європейського колегіуму”,  благодійники проекту.
  • Діти та батьки “Дитячих наукових студій МАН”, благодійники проекту.
  • Незрячі, які тестували систему маячків.

 

Реалізація проекту відбувається ініціативою Kyiv Smart City за підтримки Київської міської державної адміністрації у партнерстві з інкубатором 1991.

 

Заради успішного впровадження мережі був підписаний відкритий Меморандум між організаціями, що займаються захистом прав незрячих людей в Україні (ГО “ОНЛАІН”, ГО “Генерація успішної дії”, Львівський обласний осередок громадської організації “Українська спілка інвалідів - УСІ”, та інші).

 

В команді розробників працює 6 програмістів, 2 інженери, промисловий дизайнер.
Інформація про проект доступна за посиланням fb.com/OpenWorldProject 

 

Краудфандингова кампанія та збір коштів почався на ресурсі BiggIdea: http://biggggidea.com/project/openworld

 

Розробники та зацікавлені у реалізації проекту особи сподіваються, що уже через рік для незрячих стануть  доступними ключові об’єкти  інфраструктури більшості міст України.

 

Для реєстрації на захід тисніть сюди

За додатковою інформацією звертайтеся:
прес-центр Kyiv Smart City
team@kyivsmartcity.com
+38 (044) 222 87 13

 

Комментарии