Безкоштовна IT-освіта для всіх шкіл Києва

Gloss 24 января 2017, 15:34  786

В часи, коли світ змінюється чи не щодня, а технології вдосконалюються зі швидкістю світла, вкрай важливо робити власний вклад в освіту підростаючого покоління. Сфера IT вже кілька років займає лідируючі позиції в Україні як в області затребуваності кваліфікованих спеціалістів, так і за рівнем заробітної плати. Тому сьогодні надважливо давати українським дітям саме практичні навички, котрі з часом зможуть стати їх основним видом діяльності, забезпечать життя у достатку, а також допоможуть рухати країну в напрямку успішного технологічного майбутнього.

Друзі, ви вже в курсі, що Kyiv Smart City з Академія Кодування безкоштовно навчаємо дітей одній з найперспективніших професій ХХІ століття – програмуванню. А зараз настав час впроваджувати цей проект у школи.

Ми запускаємо краудфандингову кампанію для збору коштів на повноцінний комп’ютерний клас для факультативного вивчення кодування: http://bit.ly/2jQfY1t

Для початку – це:

- 30 потужних ноутбуків для кодування, вартістю 9 300 грн кожен;
- 30 microbit плат для розвитку додаткових навичок кодування, вартістю 660 грн кожна.

Ми розуміємо, що 1 комп’ютерний клас – це лише перший крок. Однак ми також щиро віримо, що разом з вашою підтримкою вже зовсім скоро школярі усіх вітчизняних шкіл вивчатимуть кодування в рамках основнох навчальної програми!

Знайомтесь з нашим проектом та зробіть свій внесок у розвиток ІТ-освіти в Україні: http://bit.ly/2jQfY1t

Технологічно розвинена Україна, котру ведуть уперед найсвітліші голови народу – ось наша мета. З допомогою кожного з вас ми зможемо змінити майбутнє України!

Комментарии