Город

Fashion Film Festival знімай кіно просто зараз!

Gloss 21 июня 2017, 11:20  459

Запрошує творчих особистостей, аматорів, студентів – всіх, хто може і хоче зняти короткометражний фільм про моду, втілити свої креативні ідеї, амиїхпокажемосвітунавеликомуекрані!

Про що знімати?

Про подорож, яка має модний туристичний маршрут, формат чи напрямок, про незабутній запах парфумів, що в мить перевернув життя, про гарну зачіску або таку, що зовсім без смаку, та пригоди в салоні краси або спортивному залі.

Про улюбленого дизайнера одягу, взуття, інтер’єру, меблів, архітектури, про модну професію, про модний гаджет чи автомобіль. Зафільмуйте акторів, музикантів, співаків, спортсменів, що є або мають стати модними, на Вашу думку. Зверніть увагу широкого загалу на те модне і прекрасне, що хвилює Вас, і дізнайтеся, можливо, цим переймаються мільйони людей?

Номінації:

Ігрове кіно  (тривалість 3-15 хв); документальна стрічка (тривалість 3-10 хв); анімаційна короткометражка (тривалість 3-15 хв); рекламний ролик (тривалість 30 сек– 2 хв)

Хто оцінює?

Голова журі "Fashion Film Festival - 2017" Сергій Рахлін – Голова Комітету з іноземного кіно Асоціації зарубіжної преси Голлівуду, що присуджує «Золотий Глобус»

Призи: відпочинок, цінні подарунки, приємні сюрпризи від українських брендів.

Деталі: http://www.exclusive-style.kiev.ua/

 

Комментарии

Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more