Голосуйте за "Кращу партію" в усіх кінотеатрах країни!

Gloss 23 октября 2015, 12:52  1058

1 вересня 2015 була створена «Краща партія». Головний принцип цієї партії - любов і докладання зусиль заради змін на краще. Наприклад, Василь Вірастюк вперше за 20 років зголив бороду заради мистецтва!Сергій Комаровський - поставив вічні цінності вище статусу і багатства. Прекрасна Вікторія Булітко - пожертвувала всім заради чесної взаємної любові.Спонсор «Кращої партії» - компанія «Це цікаво продакшн».На початку 2016 року у вас є шанс проголосувати за «Кращу партію» у всіх кінотеатрах України.

«Це цікаво продакшн» працює над зйомками фільму «Краща партія»

 

1 вересня 2015 року компанія «Це цікаво продакшн» розпочала роботу над зйомками своєї дебютної стрічки – повнометражної романтичної комедії «Кращапартія».

Основний пласт акторів був зібраний за рахунок кастингу, але не обійшлося й без зірок: у фільмі задіяні Василь Вірастюк, Вікторія Булиткота Ганна Кузіна.

Незважаючи на назву, фільм "Краща Партія" не має нічого спільного з політикою. Це зворушлива історія особистісного росту молодого олігарха Алекса, для якого гроші були найвищою цінністю, допоки не втрутилася сила кохання.

Амбітний багатій Алекс  переселяється до провінційного готелю з метою вбити двох зайців: завоювати прихильність доньки й власника Іріті отримати право на розробку золотого родовища, яке розташоване поблизу готелю. Проте все виявилося набагато складніше, ніж думав Алекс: Іріт уже давно заручена з іншим, а про родовище знають ледь не всі. І тільки з допомогою кохання можна буде розплутати цей вузол.

Першим місцем зйомки обрали село, в якому розташований старовинний замок. Другим місцем зйомки стало невелике місто в Київській області, а третім – столиця. Наприкінці жовтня знімальний процес планують завершити.

Заради зйомок у цій стрічці Василь Вірастюк вдався до рішучого кроку: зголив бороду. До змін у зовнішності він поставився з гумором:

«Люди часом зустрічають мене на вулиці і кажуть: «Ой, а ви схожі на Василя Вірастюка – як дві краплі води!» (сміється – Авт.). Друзі навіть кажуть, що я помолодшав. Але я не звертаю на це особливої уваги, це нормально».

Про знімальний процес відомий український силач відгукується надзвичайно тепло:

«Команда зібралася молода і весела, хотілося б побільше таких!»

Бюджет фільму - 700 тисяч доларів. Спонсором виступив бізнесмен, ім'я якого поки що лишається у таємниці.

 

Прем'єра фільму планується на початок 2016 року.

Комментарии