Город

Де в Києві можна повчитися стріляти

Gloss 9 ноября 2015, 10:30  4364

Про зброю останні кілька років тільки-но й розмов. Багато обговорень, дискусій. У зв’язку з цим, ми вирішили зробити огляд київських тирів, цін на їхні послуги, та з чого саме можна в них постріляти, маючи або не маючи власної зброї і дозволу на неї.

 

Тир «Ібіс»

http://ibis-club.com.ua

Розташований він в районі Караваєвих дач, на вулиці Гетьмана, 27.

Працює тир щоденно з 10 до 20 години, в неділю –до 19.00.

Щоб постріляти в тирі, потрібен дозвіл на зброю, або членський квиток клубу. Членство коштує 520 грн. Також варто заздалегідь забронювати собі місце – зробити це можна за телефоном.

Ціни на оренду доріжки залежать від потрібного вам часу та дня тижня: у вихідні –дорожче, в будні– дешевше. Ціни стартують від 150 грн за годину і сягають 250, але півгодини любителям і новачкам має вистачити під саму зав’язку.

Ціни на оренду зброї починаються від 90 грн, а далі – все залежать від виробника та типу. Найдешевші тут – пістолети та дрібнокаліберна зброя.

Також ви можете найняти інструктора, це коштуватиме 200 грн на годину. І ще потрібно враховувати ціну на набої – пачка патронів обійдеться в кількасот гривень.

Ви можете привести з собою одну людину і оформити її на свою клубну картку чи дозвіл.

Отже, як мінімум, разове відвідування тиру «Ібіс» з тренером обійдеться вам не менш як у 450 грн.

 

Відкритий тир «Сапсан»

http://sapsan.ua/

Розташований він у київській області, а саме в місті Бровари, на вулиці Чкалова, 29.

Працює з 10 до 18 години щоденно.

Головний плюс – велика територія та різні види тирів: закриті, відкриті, круглі тири капоніри. Загалом – більш як 10 майданчиків для стрільби. Постріляти можна в цілі, літаючі тарілки, мішені.

Ціни тут обраховуються в пострілах або сесіями.

Зі своєю зброєю сесія з 25 пострілів коштуватиме 175 грн, а за умови оренди зброї в тирі – від 450 грн. Або ж поштучно: один постріл –від 20 до 40 грн.

Також потрібно мати дозвіл на користування зброєю.

Загалом, перед поїздкою варто зателефонувати і все уточнити, адже взимку тир може не працювати, або змінювати години роботи.

На території працює магазин, де можна придбати кулі чи патрони.

Отже, один раз постріляти в «Сапсані»– коштуватиме не менш як 400–450 грн.

 

Спортивно-стрілецький тир «Сафарі-АРМС-Україна»

http://safari-ukraina.com/tir/

Адреса тиру: бульвар Дружби Народів, 6.

У тирі ви платите тільки за постріли.

Якщо хочете стріляти з «дрібнокаліберки», то постріл обійдеться у 8 гривень. Якщо з чогось більшого, до прикладу, патроном 9х19 (9mm Luger), що використовується в більшості пістолетів тиру, то ціна буде 17,25 грн за постріл.

В цьому тирі інструктор, оренда пістолета і стрілецької доріжки – безкоштовні.

Так само, як і в інших тирах, необхідно мати довідку, але тут буде достатньо довідки з МВС і медичної довідки (яку можна одержати за місцем проживання).

За півгодини тут реально вкластися в 250–300 грн. Це, якщо по-мінімуму.

 

Стрілецький клуб «LEX»

http://www.club-lex.org.ua

Тут пропонується пройти тренінги для новачків або ж підвищити свої навички, якщо ви вже є володарем короткоствольної зброї.

Тренінги проводяться або в тирі «Динамо», на вулиці Курській, 4, або на стрільбищі «Снайпер» (село Капітанівка), або, за погодженням, –на території замовника.

Для одного тренінгу набирається певна кількість людей, в середньому чекати доведеться небільше 2 тижнів для проходження, до прикладу, базового курсу.

А от тренування для тих, хто вже пройшов базовий семінар, проводяться регулярно, один раз на тиждень. Є також індивідуальні заняття.

Ціна для тренінгів починається від 800 грн без патронів за групове двогодинне заняття і до 1200 грн. Патрон коштує трохи більше 10 грн за штуку. Для різних занять потрібна різна кількість, загалом від 30 до 100 штук.

Щоб взяти участь у тренінгах, також потрібен дозвіл на володіння зброєю або ж копія довідки комплексної медкомісії проможливість володіння зброєю.

 

Тир «Динамо»

розташований на вулиці Курській, 4.

Контактний телефон (044) 284-35-54

Працює лише в будні, з 9 до 18 або 20 години.

Для того, щоб постріляти в ньому, потрібен дозвіл на володіння зброєю, до речі, в цьому ж тирі можна здати екзаменаційні тести для отримання такого дозволу.

Також тут є дитяча школа зі стрільби.

А спеціальні умови та нижчі ціни діють для нацгвардійців та поліцейських.

Якщо ж ви людина не в формі, то «постріляти» тут коштуватиме приблизно так:

Оренда доріжки, на годину –150–250 грн, інструктор –від 100 до 400грн, в залежності від того, чого саме ви хочете навчитися. Від 100 гривень вчать практичній стрільбі.

Постріляти тут можна з пістолета чи помпової рушниці. Оренда зброїкоштує 50–100 грн. Патрони –8–13 грн за штуку.

Загалом, за один похід можна вкластися у 350 грн.

Комментарии