Міжнародна організація AIESEC запрошує на освітню конференцію Entrepreneurship Forum 2015

Gloss 2 декабря 2015, 11:04  891

AIESEC Enterpreneurship Forum - це конференція, яка має на меті об'єднати довкола себе ініціативну молодь, що не боїться втілювати найсміливіші ідеї у життя та мріє реалізувати себе у підприємницькій діяльності.

Форум буде тривати два дні, 5-го та 6-го грудня 2015-го року. Подія буде проходити за адресою : вул. Смоленська 31-33, станцiя метро Шулявська м Киiв бізнес-центр “Інком”. Ціна за конференцію становить 200 грн.

 За два дні, разом із нами, кожен бажаючий зможете прожити увесь шлях створення успішного старт-апу від зародження до реалізації, почути приголомшливі історії успіху, а також навчитися оминати перешкоди, що виникають під час роботи над проектом.

Форум присвячений інформуванню молоді та студентів про можливості розвитку у сфері підприємництва та формуванню ідеї щодо створення власних стартапів та ініціатив. Показавши учасникам вдалі приклади вже реалізованих ідей, змотивувати їх цім на дії щодо втілення власної мрії. Однією з головних цілей форуму також є перспектива надання учасникам певного об’єму практичних навичок, пов’язанних із створенням, провадженням та розвитком власного бізнесу.

На форумі учасників чекатимуть як успішні підприємці, що спромоглися почати свій бізнес майже «з нуля», так и молоді і перспективні стартапери, які створили інноваційні, перспективні проекти зовсім нещодавно, і бажають поділитися своїми першими успіхами. За своїм форматом форум допоможе розглянути найдрібнішу «анатомію» стартапу, підготуватися до несподіванок, та набратися стимулу та ідей для подальшої роботи.

Стартап - це не щось космічне. Це - реальні економічні можливості!

Реєстрація за посиланням: https://podio.com/webforms/13634044/920960

Ми в соціальних мережах: http://vk.com/entrepren_aiesec

Комментарии