Город

У Києві створили інтерактивну карту прийому поліетиленових пакетів

Gloss 18 февраля 2016, 12:31  1750

У Києві активісти відшукали пункти прийому поліетилену і пластику, зокрема, у малих обсягах, повідомляє сайт проекту «Добрі речі».

Для зручності користувачів адреси пунктів прийому нанесено на інтерактивну мапу. За цими адресами можна здати на перероблення поліетиленові пакети, пакувальну плівку, пластикові пляшки та інші види пластикових і поліетиленових відходів.

Серед основних компаній, що приймають відходи поліетилену в Києві, — Центральний Рециклінг України. Діяльність компанії пов'язана з виробництвом вторинного поліетилену шляхом перероблення поліетиленових відходів. Компанія приймає відходи поліетиленової плівки, неліквіди поліетилену всіх видів, як у великих об’ємах, так і в малих — від населення.

Пункт, розташований за адресою вул. Маршала Гречка, приймає поліетиленові пакети, в тому числі, і від фізичних осіб.

Інші два пункти — Vtor.net.ua і «Укрпромресурс» — беруть поліетилен і пластик тільки у великому об’ємі (більш ніж 100—200 кг).

Окрім того, розроблена мапа «Куди здати відходи», місця прийому поліетилену додані на окремий шар «Пластик і поліетилен». Макулатура, пластик, ганчір’я, склобій, шини, пляшки, склотара і батарейки — на мапі повно точок по всьому місту, куди можна принести такі типи відходів і таким чином уберегти довкілля від забруднення.

Комментарии