В столичній школі №155 відбудеться презентація «Книжкобуса» - унікальної бібліотеки на колесах для дітей

Gloss 13 апреля 2016, 14:46  576

15 квітня о 9:30 в столичній школі №155 (вулиця Січових стрільців, 5) відбудеться презентація «Книжкобуса» - унікальної бібліотеки на колесах для дітей. За допомогою освітньо-розважальних програм організатори планують залучити до читання спочатку столицю, а потім і всю країну.

За даними GfK Ukraine, у 2014-му 56% дітей у віці до 15 років не прочитали жодної книги протягом року. Пояснень цьому багато: шкільна програма не завжди надихає на читання; батьки не читають самі, і у дітей немає гарного прикладу; альтернативою книзі стає сучасний гаджет чи мультик, або ж до книг банально немає доступу (у селах бібліотечні фонди не поповнювались близько 20 років). Виправити ситуацію покликаний «Книжкобус», який наповнений найкращими книжками, а також гаджетами (смартфонами, ноутбуками та планшетами) із провідними навчальними програмами та веселими іграми, акустичною системою, плазмою і справжнім дискоболом. 

Як виникла ідея, яким чином її реалізували і як це може змінити ситуацію з читанням в Україні, на презентації розкажуть організатори - Саша Кольцова (директор Фундації Дарини Жолдак) і Олена Кривенко (Благодійний фонд «КОЛО»). Також журналісти разом зі школярами зможуть першими протестувати «Книжкобус». 

Комментарии