На Лівобережній відкриється перехоплювальний велопаркінг

Gloss 24 мая 2016, 10:16  826

Новий перехоплювальний велопаркінг відкриється 25 травня о 10:00 неподалік ст.м. “Лівобережна” в Києві. Це буде третій паркінг, що дозволяє жителям міста залишати велосипед безкоштовно й під наглядом, таким чином долаючи частину шляху на роботу велосипедом.

На перехоплювальному велопаркінгу можна безкоштовно залишити велосипед під нагладом на 12 годин, зробити невеликий ремонт, взяти велосипед у прокат, придбати велоаксесуари та прохолоджувальні напої.

Мета створення такого паркінгу – поєднати велотранспорт з існуючою транспортною мережею. Можливість проїхати невелику відстань на велосипеді щодня та залишити його в безпечному місці робить велосипедний рух більш привабливим для жителів віддалених районів Києва, спрощуючи та скорочуючи тривалість їх добирання на роботу.

“Перехоплювальний паркінг на Лівобережній зможе забезпечити послугами велосипедистів, які добиратимуться до метро на велосипеді з таких спальних районів як Русанівка, Березняки, Дарниця, частини ДВРЗ, Воскресенки та Лісового масиву. Наша мета – забезпечити можливість пересуватись власним велосипедом у повсякденному житті та популяризація активного способу життя”, – зазначив директор ТОВ “БайкБокс” Дмитро Васильков.

Перехоплювальні велопаркінги дозволяють велосипедистам економити час і кошти на проїзд. Для міста – це зменшення навантаження на дорожню мережу за рахунок збільшення частки велосипедних поїздок.

“Що більше людей користвуватимуться велосипедами, то менше буде заторів на дорогах, вільніший громадський транспорт, чистіше повітря”, – говорить Ксенія Семенова, Радниця Київського міського голови з питань розвитку велоінфраструктури, координаторка роботи Асоціації велосипедистів по Києву.

Розшташування велопаркінгу: м. Лівобережна, вул. Раїси Окіпної, 3.

Час роботи: з 08:00 до 20:00 в будні дні, з 09:00 до 20:00 у вихідні.

Зберігання велосипеда: перші 12 годин – безкоштовно, кожні наступні 12 годин – 10 грн.

Довідково: Велопаркінг повністю розроблено та виготовлено приватним інвестором ТОВ “Байк Бокс” під торговою маркою “VeloPoint”, у партнерстві з компанією Veliki.ua. Аналогічні паркінги команда встановила у 2014-2015 роках біля м. Виставковий центр і м. Оболонь. Таким чином, у Києві вже є три перехоплюючі велопаркінги біля станцій метрополітену.

Контакти:

Дмитро Васильков
ТОВ “Байк Бокс”
050 382 06 65
vdmytry[at]gmail.com

Олексій Кушка
Veliki.ua – перша українська мережа прокату, продажу, сервісу велосипедів
050 323 74 76
ceo[at]veliki.ua

Олеся Сторожук
Асоціація велосипедистів Києва
066 310 31 33
media[at]avk.org.ua

Комментарии