Концерты Gloriose Quattro (Струнный квартет) Gloriose Quattro (Струнный квартет) 12 октября, пятница 19:00 МЦКИ (Октябрьский дворец) ул. Институтская, 1.

(044) 279-15-82

Купить билет

Gloriose Quattro є створеним в рамках проекту Coming Home "Повернення додому" і дебютує на сцені Києва з надзвичайно красивою і різноманітною музикою європейських і слов`янських композиторів.

В основі концепції проекту заложено єднання.

Єднання творчості та музикантів, єднання практик та створення украінського подіуму для задоволення слухача шедеврами створеними у квартетному жанрі.

Пані Джулія вважає, що нічого випадкового не буває. В один з її приїздів до Києва, навідавшись до Київської філармонії, вона зустрілась з її давнішою колегою студентських часів Іриною Онещак. Ця зустріч надихнула Джулію на ідею відновлення зв`язків і сумісноі творчості.

"Я переконана, що незважаючи на труднощі українського життя, Українці нездоланні, і понад усе, українці тягнуться до високого мистецтва",- каже пані Джулія, -"І саме через це наша нація наділена особливим даром, майстерністю емоційно зблизити слухача з виконавцем."

В основі дебюту представлені 2 суцільні квартетні полотна, контрасних за їх стилем та походженням.

Це Блискучий Гайдн (1732–1809), Відень, з композицією "Жайворонок" (The Lark) оp,64 квартет No.5; та Романтичний Дворжак (1841–1904), Чехія, з квартетом "Американський" (American quartet).

Програму доповнюють квартетні мініатюри;

Хоакін Туріна (1882–1949), "Молитва Тореадора" (La Oration del torero);

Антон Веберн (1883–1945), "Повільне оповідання" (Langzamer zatz);

та екстракти з квартетів

Роберта Шуманна (1810–1856), ор.41 квартет No.3;

Франса Шуберта (1797–1828), 3-тя частина Menuetto з квартету No.9.

Виконавці:

Джулія Беляневич де Хау- скрипка, Королівство Недерландів

Олеся Завада — скрипка, Україна

Ірина Онещак — альт, Україна

Катерина Полянська — віолончель, Україна

Купить билеты на концерт Gloriose Quattro (Струнный квартет)

Комментарии