Концерты

Сюзан Бойл пройшла до фіналу шоу, яке її прославило

26 мая 2009, 00:55
 0

Шотландська домогосподарка Сьюзан Бойл, яка здобула славу в інтернеті після участі в телешоу Britain's Got Talent (Британія шукає таланти), вийшла у фінал конкурсу. Появу Бойл на сцені назвали тріумфальним поверненням. Цього разу вона виконала композицію Memory зі знаменитого бродвейського мюзиклу Cats, повідомляє CNN.

Фінал реаліті-шоу Britain's Got Talent відбудеться 30 травня.

Водночас Бойл готується до запису сольного альбому. Вона виконуватиме арії з класичних бродвейських мюзиклів. У червні цього року вона приступить до роботи над диском разом з Чеським національним симфонічним оркестром, повідомляє газета Mirror.


Два тижні тому Сюзан Бойл відмовилася від зустрічі з президентом США Бараком Обамою. Учасниця британського телешоу через свою надмірну скромність не змогла прийняти запрошення на вечерю від глави держави.

"Бойл розповіла, що Обама захоплений її виступом. Вона в захопленні від цього. Вона була в шоці і крайньому збудженні від запрошення. Але сказала: "Ні, це буде занадто", - і вирішила залишитися вдома", - розповів друг Бойл.

Нагадаємо, 47-річна безробітна з Шотландії Сьюзан Бойл прославилася на весь світ після участі в реаліті-шоу Britain's Got Talent (Британія шукає таланти). Відеоролики з її участю або про неї на різних відеогостингах і в соціальних мережах переглянули в цілому 85,2 млн раз.

Комментарии