Концерты

"Тартак" готує "атомну помпу"

Gloss 22 июня 2009, 15:24
 0

Незабаром гурт "Тартак" випустить свій новий сингл – про літо, кризу, полуницю і Чорнобиль... І, може, це не помітно зі слів пісні, але нова композиція досить позитивна, як стверджує сам Сашко Положинський.

Композиція "Атомна помпа" - актуальна пісня про речі, які нас оточують та хвилюють у цей час. Шанувальники вже могли почути цю енергійну пісню на концертах під час туру на підтримку майбутнього альбому "Опір матеріалів".  

Охарактеризувати пісню можна, процитувавши Катю Чілі, бо саме вона подарувала Сашку ідею твору. У співачки є теорія, що Чорнобиль – це випробування, пройшовши через яке, наш народ зможе вижити у майбутньому. Що ця жахлива трагедія – це щеплення, і коли почнуться екологічні катастрофи, ми, як мутанти, зможемо виживати. Сашко розвинув теорію далі - у серці кожного українця є атомна помпа, яка качає енергію, і це дає нам можливість пережити будь-які негаразди.

Невдовзі з’явиться візуалізація "Атомної помпи" – це буде live-нарізка з різних концертів Тартака під час передальбомного туру "Опір матеріалів".  

До речі, сам альбом все ще затримується через все ті ж брекети Сашка Положинського, від яких він ніяк не звільниться. Але шанувальникам, напевно, буде набагато легше чекати на альбом із новим синглом від Тартака.  

 

Комментарии