Выставки

Картину з голою Мадонною-культуристкою виставили на аукціон

29 мая 2009, 00:41
 0

У Глазго на аукціон виставили картину з оголеною співачкою Мадонною, яка зображена у вигляді лежачої мускулистої культуристки, разом з колишнім чоловіком Гаєм Річі.Гротескний образ співачки, яка лежить на ліжку, на думку SkyNews, нагадує престарілого культуриста, а Гай Річі, який стискає її стегно - щось середнє між Шреком і чудовиськом Франкенштейном.

Полотно шотландського художника Пітера Хоусона, що отримало назву Мадонна та Гай, оцінили в 20 000 фунтів ($ 35 000). Полотно перебуває у приватній колекції. Торги відбудуться 30 травня.

На думку представника торгів Брайана Клеменса, минулорічне розлучення Мадонни і Річі, який, за свідченням його знайомих, просто ненавидів цю картину, безсумнівно підвищить до неї інтерес.

"Полотно дуже виразне і відображає бачення її творцем стану їхнього шлюбу - Мадонна зображена сильною й домінуючою фігурою", - підкреслив Клеменс.

У колекції самої Мадонни є кілька картин Хоусона, його образна, символічна творчість має успіх у цілого ряду знаменитостей, зокрема Міка Джеггера та Девіда Боуі.

У 2004 році його портрет легенди шотландського футбольного клубу Селтіка Хенрика Ларссона, уродженця Швеції, пішов з молотка за 40 000 фунтів.

Комментарии