Кино

Актор з фільму Мільйонер з трущоб опинився на вулиці

16 мая 2009, 21:49
 0

Азхаруддін Ізмаїл залишився без даху над головою

Юний актор з оскароносного фільму Мільйонер з нетрі опинився на вулиці після того, як його будинок в бідному районі індійського міста Мумбаї знесли за рішенням влади. Будинок, в якому жив 10-річний Азхаруддін Ізмаїл, що зіграв в Мільйонері Джамаля в дитинстві, як і десятки інших нелегальних будівель, заважав прокладанню нового водопроводу. Натомість людям нічого не запропонували, і тепер вони змушені жити на вулиці.

"Нам нікуди йти. Ми сидимо на своїх клунках під палючим сонцем, і ми не знаємо, чи буде у нас завтра їжа", - розповів хлопчик в інтерв'ю індійському агентству новин IANS.

За словами муніципального чиновника, який був присутній при знесенні, "влада вирішила знести лише тимчасове і незаконно збудоване житло, і тепер на цих територіях буде розбито громадський парк".

Зазначимо, раніше індійська влада пообіцяла, що всім учасникам фільму Мільйонер з трущоб буде надано нове житло.

"Наш дім знесли за розпорядженням влади. Нам не надали ніякого іншого житла. Раніше влада сказала, що дасть нам будинок, але тепер я не думаю, що це коли-небудь станеться", - повідомила мати юного кіноактора Шамім Ізмаїл.

Це - вже друга неприємність, яка спіткала юного актора після його повернення з Лос-Анджелеса. У квітні цього року його побив батько за відмову вийти до репортерів, які оточили їх будинок, і дати інтерв'ю.


Раніше повідомлялося, що батько Рубін Алі, актриси, яка зіграла маленьку Латик - головну героїню фільму Мільйонер з трущоб, намагався продати свою дочку.

***

Знятий в Індії фільм британського режисера Деніела Бойла Мільйонер з трущоб завоював вісім премій Оскар, в тому числі, як найкращий фільм року.

В український прокат стрічка вийшла 19 березня 2009 року.

Комментарии