Кино

Ван Дамм зніметься в містичному хоррорі

29 мая 2009, 00:40
 0

Відомий актор Жан-Клод Ван Дамм змінює амплуа - він має намір знятися у фільмі жахів під назвою Виводок."Цього літа я знімаюся у одного відомого режисера у стрічці Зброя. А після цього я появлюсь на знімальному майданчику фільму жахів. Це дійсно захоплююча і страшна історія", - розповів актор в одному зі своїх останніх інтерв'ю.

Причиною, яка спонукала його змінити амплуа стало бажання показати шанувальникам, що йому до снаги фільми будь-якого жанру.

"Відверто кажучи, я давно хотів знятися в хоррорі, але все не попадалося гідного сценарію", - додав актор.

Він також уточнив, щодія картини відбуватиметься в ізольованому від зовнішнього світу селі. Коли картина вийде в прокат, актор не повідомив, зазначає ресурс WorstPreviews.

Поки ж Ван Дамм разом з актором Дольфом Лунгреном перебуває в Болгарії, де тривають зйомки продовження Універсального солдата. За сюжетом стрічки його герою належить звільняти Чорнобильську АЕС від терориста на прізвище Басаєв.

Раніше актор стверджував, що має намір зняти сиквел ще одного свого відомого фільму - кровавого спорту. "Я хотів би зробити фільм набагато похмуріший першого. Можливо, в ньому головний герой буде алкоголіком або наркоманом, який принижує свого власного сина", - говорив актор.

Однак він визнавав, що студії зовсім не розділяють його оптимізму стосовно майбутнього продовження, тому що не вважають, що такий проект буде комерційно успішним.

Комментарии