BelEtage

BelEtage
ул. Шота Руставели, 16-А
Дворец Спорта
(067) 171 16 16
Facebook
  • Описание
  • Карта и места рядом
  • Материалы
  • Фото
Bel étage /Café L'étage – унікальний для Києва чотирьохповерховий комплекс, загальною площею 1500 м.кв, розташований в центрі міста на вулиці Шота Руставелі 16.

- Концертна зала Bel étage займає два рівні (третій та четвертий поверх комплексу), й розрахована на 800-1000 людей. У Bel étage встановлено звукове обладнання L- Acoustic, світлове обладнання, облаштовано професійні гримерні кімнати, вентиляційна система, що здатна втримати прохолоду й під час аншлагового івенту, гардероб для гостей. На другому рівні клубу є кімната для паління.

- Café L'étage займає других поверх комплексу й приймає від 150 до 350 гостей. Кухня ресторану космополітична, Шеф кухар Олег Панько поєднує ідеї різних країн світу у своєму авторському баченні.
Інтер’єр L'étage був розроблений двома дизайнерськими студіями - Лофт Buro і Kleydesign. Головна особливість його - це деталі, які створюють особливу атмосферу та надають затишок: незвичайної форми дзеркала, різнокольорові звірі на стінах, скляні перегородки, що були взяті з промислового заводу, великі дерев'яні столи в зоні бару, які можуть послужити ідеальним тлом для food-фото та яскраві лампи, що висвітлюють простір. Атмофера L'étage налаштовує на кількогодинні бесіди за пляшкою вина та просту й одночасно вишукану вечерею. Проте й під час бізнес-ланчу в ресторані чимало гостей.

- Кухня. Ми не розкидуємося штампами, коли пишемо “унікальний комплекс ”. Bel étage не тільки поєднує концертну залу й великий сучасний ресторан, його кухня може забезпечити кейтеринг для тисячі дуже вимогливих гостей – а такі масштаби потребують не тільки команди крутих кухарів, а й великої площі тієї самої кухні, й відповідного технологічного обладнання. Тому коли ми говоримо, що комплекс Bel étage /Café L'étage - унікальний, це просто факти.

Ми щодня намагаємося стати краще, навчатися, рости. Працювати для вас.

Читай также

Количество просмотров: 2070
0 комментариев

Комментарии

Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more