BARVY

BARVY
ул. Мечникова, 3
098 306 3333
Время работы: Вс-Чт: С 8:00 до 23:00 Пт-Сб: С 8:00 до 03:00
Facebook
  • Описание
  • Подробно
  • Карта и места рядом
  • Материалы
Протягом багатьох століть на українські традиції впливали географічні умови і особливий історичний шлях розвитку – це зробило нашу культуру неймовірно багатою, колоритною, автентичною.
З давніх-давен традиційні українські предмети побуту, костюми, музика, кераміка, розпис і вичинка славилися далеко за межами України. І сьогодні українське мистецтво в його сучасному вигляді і проявах є гідним того, щоб бути представленим на європейському рівні. Ми шануємо власні традиції, відкриваємо нові таланти і хочемо знайомити з ними гостей столиці і нашого ресторану – крізь призму полотен сучасних українських художників, скульптури, музичних і модних перформансів та інших творів мистецтва, а також за допомогою найякіснішого виконання страв української кухні на основі рецептів і продуктів, характерних для різних регіонів України. Крім того, сприйняття гостем лейтмотивів національної культури відбувається через кольори, фактури та форми, присутні в дизайні приміщення ресторану. Для нас дуже важливо, що практично кожна річ в BARVY – елементи обробки приміщення, меблі – зроблена руками українських майстрів, закоханих у свою справу. Ми обрали найталановитіших з них: так, над дизайном ресторану BARVY працював відомий архітектор Слава Балбек, чиї роботи займають призові місця на провідних світових конкурсах.

Також для нас дуже знаковим є символ, відображений у лого та елементах декору ресторану – синиця, або Сінiй Птах – який є оберегом та символізує щастя і багатство, разом з собою приносячи їх в BARVY. Символічно і те, що Синій Птах є володарем яскравого жовто-блакитного забарвлення, що вiдображає кольори національного прапора.

Читай также

Количество просмотров: 2328
0 комментариев

Комментарии

Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more