Руський клуб "Культ РА"

Руський клуб "Культ РА"
ул. Владимирская, 4
Почтовая площадь
(044) 331 59 48, (067) 231 80 16
Время работы: Ежедневно 10:00-23:00
  • Описание
  • Подробно
  • Карта и места рядом
  • Материалы
  • Фото
Культове місце! Культові страви! Культовий заклад! Культ Ра!Руський клуб «Культ Ра» - серце Всесвіту на Києвій горі, де нащадки пРАбатька Орія творять світлий простір сучасності.


Завітавши до нас, Ви потРАпите до найсамобутнішого етно-рестоРАну Києва, відчуєте сакРАльний світ Орійської культури, знаки та символи якої творять сонячну магію простору; наповнитеся силою зрощених Сонцем дарів, енергією творчості та мудрістю книг!Простір Руського Клубу "Культ Ра" - триєдність трапезної, чайовні та книгарні.У трапезній руських страв сили Ви скуштуєте вишукану здорову їжу, приготовану з органічних та домашніх продуктів за слов'янськими рецептами. Настінні розписи та оздоблення зали - праця митця Олексія Альошкіна.У книгарні Ви знайдете художні, історичні, дитячі та ведичні українські книги й музичні диски, а також трипільську кераміку, слов'янські обереги, посуд ручної роботи й унікальні прикраси з міді.


Господарі ж цього простору в гостинній та затишній чайовні пригостять Вас цілющими тРАв'яними зборами, пРАдавніми медовими напоями на основі тРАв, спецій та прянощів, запашною кавою, що її варять на піску з любов'ю та чистими думками.

Читай также

Количество просмотров: 6115
0 комментариев

Комментарии

Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more