Еда

Відкриття нового закладу Noodle Doodle! ТРЦ Проспект приймає новий, смачний заклад!

Gloss 7 сентября 2016, 14:48  1343

Лапша-бар Noodle Doodle - це мережа ресторанів, які будуть відкриватися по всьому Києву, а далі - по всій Україні. 

Наразі відкриті 2-а заклади за адресами: Бессарабська площа, 2 (центр міста) та проспект Перемоги, 47 а (м. Шулявська). Для нас важливо максимально охопити місто Київ, щоб запропонувати високий сервіс по доставці наших страв. Наразі, ми відкриваємо наш перший заклад на Лівому Березі в ТРЦ Проспект. Офіціне відкриття - 10 вересня, початок роботи з 10 години ранку.

Якість кухні ми відточуємо кожен день, відкриваємо нові смаки та знайомимо українських споживачів з азіатською кухнею. Noodle Doodle  - це  адаптована Азія під українських гастро поціновувачів. Для Вас  - улюблені страви WOK, супи та салати. Курка в кисло-солодкому соусі, гостра яловичина, пікантні морепродукти та овочі. Великі порції та різні смаки соусів: Солодкий Чілі, Гострий Чілі, соєвий соус - все  у вільному доступі для гостей. Фішка закладу - безлімітні напої! Пий скільки хочеш: pepsi, mirinda, 7UP, мініреальна вода та більш ніж 10 видів кавових напоїв. За фіксовану ціну, ви можете отримати свій бездонний стакан та насолоджуватися безлімітними напоями в Noodle Doodle. В ресторані представлене, перше в Україні - інтерактивне меню. Ви можете самостійно робити замовлення на табло-меню в трьох розділах: страви WOK, супи та салати і 3 розділ - напої.  У нас відкрита кухня, тому можна вільно спостерігати, як вам готують страви. Все дуже швидко - 3 хвилини і ви отримуєте своє замовлення!

В новому ресторані ми будемо пригощати вже звичними для наших гостей стравами WOK і зовсім скоро - нове меню. Для кожної страви, ви можете самостійно обрати гарнір: рис, яєчну чи бобову локишину. Кількість посадочних місць в ресторані - 30, не рахуючи 36 додаткових фуд-корту самого торгівельного центру. 

Наші улюблені страви:

  • Гостра яловичина в соусі блек пеппер з локшиною - 74 грн, 350 гр.
  • Кокосовий  Noodle суп каррі - 64 грн, 390 гр.
  • Салат Хіяші з горіховим соусом - 49 грн, 220 гр.
  • Курка з ананасом в соусі чілі - 64 грн, 355 гр.
  • Качка кім чі з локшиною -84 грн, 365 гр.
  • Овочі  Теріякі з локшиною - 54 грн, 355 гр.

 

ТРЦ  Проспект
2 поверх
Лапша-бар Noodle Doodle
https://www.facebook.com/noodledoodleua/
інстаграм: noodledoodleua
#noodledoodleua

Комментарии