Із вином на світовий рекорд в Україні

Gloss 29 сентября 2015, 12:55  765

Потрапити у Книгу рекордів Гіннеса разом із WINETIME зможе кожен! В неділю, 4 жовтня у Києві в ході наймасштабнішого в Україні фестивалю вуличної їжі, ми плануємо встановити світовий рекорд за найбільшу кількість пляшок вина, відкоркованих одночасно.

Діючий рекорд — 1054 пляшки, ми ж разом із друзями, партнерами і гостями свята відкоркуємо одночасно  близько 1500 пляшок вина! Як зробити це швидко, легко і з задоволенням, усіх охочих навчать сомельє WINETIME. Регламент вже узгоджено представниками Книги рекордів Гіннеса. На фестивалі буде присутня відповідна комісія, котра власне і зареєструє новий рекорд на очах у десятків тисяч відвідувачів.  

Приєднуйтесь і переконайтесь — порою творити історію не лише приємно, але й смачно!

*Для участі в рекорді необхідна попередня  реєстрація http://goo.gl/forms/n5symAvfLq

Дата: 4 жовтня, 16’00
Місце: Арт-завод «Платформа» (вулиця Біломорська, 1)

Інформаційна довідка:

Мережа WINETIME була заснована в 2010 році в рамках АСНОВА ХОЛДИНГу групою бізнес-партнерів, об’єднаних пристрастю до вина та впевненістю в потенціалі національного ринку. На сьогоднішній день гастромаркети  WINETIME присутні в 15 регіонах України. На сумарній площі понад 5000 кв. м. представлено більше 3000 найменувань продукції з усього світу.

«Ulichnaya eda» —  проект, створений із метою популяризації якісної вуличної їжі, виховання в суспільстві культури споживання і приготування їжі, впровадження якісно нового європейського формату відпочинку в Україні. Фестивалі

«Ulichnaya eda» — це не лише найширший асортимент кухонь різних країн світу від найкращих закладів Києва, але і майданчик для дозвілля з зонами відпочинку і продуманою програмою розваг.

Комментарии