У Запоріжжі намалювали мурал з обличчям Тоні Матвієнко

Gloss 27 октября 2016, 14:28  316

Пресс-служба

Мурал із зображенням профілю Тоні Матвієнко – Дівчина з пташкою – малюють у Запоріжжі, на проспекті Соборному. Величезне зображення на будинку з’явиться в рамках проекту Сучасне місто.

Ми вирішили зробити місто хоч трохи яскравішим, - розповідає один із організаторів проекту у Запоріжжі. – Малюнок для нанесення обирали голосуванням у соціальних мережах, в якому брали участь жителі Запоріжжя. Запропонували на вибір 7 ескізів Миколи Гончарова. Переможцем голосування став малюнок Дівчина з пташкою.

Читай также: Тоня Матвіенко розповіла, як схудла після пологів

Нанесенням зображення займається Олександр Шкаліков, який є альпіністом та художником одночасно. Почали малювати мурал 10 жовтня, але через погодні умови не змогли закінчити швидко. На наступному тижні організатори планують завершити роботу над малюнком.

Для мене - Микола Гончаров просто геній.  Його роботи вражають і захоплюють! Він робив дизайн обкладинки мого альбому Сміються Плачуть Солов’ї, тому я дуже радію, що саме цей малюнок прикрасить будівлю в центрі Запоріжжі“, – розповіла Тоня.

Відзначимо, что Дівчина з пташкою – це профіль української співачки Тоні Матвієнко, який був обкладинкою її першого альбому.

Нагадаємо, що Тоня в рамках свого проекту ANTONINA Project презентувала перфоманс на великій сцені.

Смотри онлайн клип Тони Матвиенко на песню Мавка:

Тоня Матвиенко – Мавка
0:00 / 03:35

Комментарии